24 Haftalık Yurtdışı Dil Okulu Kayıtlarınızda (tek-yön) Uçak Bileti Hediyemizdir

ing-abroad-24-hafta

12 Hafta ve Üzeri

31 Ocak 2018 tarihine kadar; İrlanda, İngiltere, Amerika, Malta, Avustralya ve Kanada’da tüm dil okullarına 12 hafta süreyle kayıt olan her öğrenciye vize ücreti Endless Abroad tarafından hediye edilecektir.

31 Ocak 2018 tarihine kadar yukarıda belirtilen ülkelerde tüm dil okullarında 12 hafta süreyle kayıt olan her öğrencinin vize ücretini Endless Abroad karşılayacaktır. Promosyondan faydalanmanız için vize başvuru tarihinizin 2018 yılı içerisinde olması gerekmektedir.

24 Hafta ve Üzeri 

31 Ocak 2018 tarihine kadar; İrlanda, İngiltere, Malta’da bulunan herhangi bir dil okuluna 24 hafta süreyle kayıt olan her öğrenciye uçak bileti Endless Abroad tarafından hediye edilecektir.  31 Ocak 2018 tarihine kadar yukarıda belirtilen herhangi bir dil okuluna 24 hafta süreyle kayıt olan her katılımcının tek yön uçak biletini Endless Abroad karşılayacaktır.

Bedava uçak bileti;  tek yön olarak alınacak ve uçuş saati / güzergahı / havayolu şirketi Endless Abroad tarafından belirlenecektir. Promosyondan faydalanmanız için vize başvuru tarihinizin 2018 yılı içerisinde olması gerekmektedir.