Erasmus+ Öğrencileri için THY’dan %20 indirim !

Erasmus+ Öğrencileri için THY’dan %20 indirim ve +10 kg bagaj imkânı

Türk Hava Yolları  (THY) ile Türkiye Ulusal Ajansı arasında imzalanan protokol kapsamında Erasmus+ Programı yararlanıcılarına THY ile gerçekleştirecekleri uçuşlarda %20 indirim ve 10 kg ekstra bagaj hakkı sağlanacaktır.

Endless Abroad ve Erasmus+ Staj
Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, Erasmus Koordinasyon Birimi oluşturarak Türkiye’de ilk kez Erasmus Staj deneyimini yaşamak isteyen öğrencilere profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Sizler de 2 aydan 12 aya kadar Londra’da aylık 602€ hibe alarak bölümünüzle ilgili bir alanda çalışıp, stajını gerçekleştirebilirsiniz.

Endless Abroad’un Londra’da bulunan ofisi ve bu ofisteki çalışanların Londra’daki yaşamları sürecinde geliştirdikleri güçlü network vasıtasıyla, ağırlıklı İngiltere için aşağıdaki hizmetleri öğrencilerine sunmaktadır:

  • Staj yapılacak iş yerinin ayarlanmasıdasdasdasdas
  • Konaklamanın ayarlanması
  • Vize süreci dahil olmak üzere tüm resmi yazışmalar
  • Oryantasyon süreci

 

Öğrencilerin talepleri doğrultusunda yalnızca vize danışmanlığı, yalnızca konaklama ayarlama hizmeti sunulması gibi seçenekler de elbette mevcuttur.
Erasmus+  kapsamında staj yapmayı düşünüyorsanız www.erasmusstaj.com adresli sitemizi inceleyebilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Uçak bileti kampanyası hakkında detaylı bilgi bu adreste.