Özgürlükler Ülkesi!

O her insanın hayalidir… Hatta bazıları onu ‘dünya içindeki dünya’ olarak tanımlar. Çünkü içinde bütün insanların, inançların, renklerin, seslerin, ezgilerin ve lezzetlerin bulunduğu bir ülkedir, Amerika! Kimisi heybetinden, kimisi uzaklığından, kimisi ise masraflarından korkar onun. Ama gel gör ki, bi cesaret eden… bi giden… aşık olur ona… Onun; nefes kesen gökdelenleri, macera dolu sokakları, eğlence dolu gece hayatı size unutulmaz bir eğitim macerası yaşatacaktır.

amerika1

İngilizce öğrenmek ya da İngilizcenizi geliştirmek için en etkili yollardan biri Amerika’da ingilizce kursu almaktır. Amerika’da İngilizce öğrenmek oldukça popülerdir çünkü milyonlarca insan İngilizce konuşmaktadır ve küreselleşme çağında İngilizce insanların kişisel ve iş yaşamlarında oldukça önemli hale gelmektedir.

amerika2Amerika’da eğitim bir çok açıdan da güzellikler sunuyor. Bunlardan en önemlisi, Amerika gibi bir ülkede okurken kendinizi tam olarak ingilizce’nin içinde hissediyor ve bunu % 100 yaşıyor olmanız. Bunun dışında Amerikan aksanının güzellikleri de size şimdiye kadar gramer derslerinde öğrendiğiniz ingiliz ingilizcesi dışında bir başka aksan pratiği sağlıyor. Amerika ingilizce eğitim seçeneklerinin tek bir alternatifi yok, dil eğitimini bire bir, özel gruplar halinde veya iş ingilizcesi şeklinde alabilirsiniz. Yoğunluğunu ve ders saatlerini bile kendiniz belirleyebilirsiniz.

Amerika’da unutamayacağınız bir eğitim macerası için sadece bizim ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kubilay GÜLER