Denizli Yurtdışı Eğitim

denizli-yurtdisi-egitim

Denizli, ülkemizde bulunan 81 il arasında çok göze çarpmasa da aslında bir çok açıdan göründüğünden daha önemli ve bazı noktalarda kritik önem taşıyan bir şehirdir. Örneklemek gerekirse;

UNESCO Dünya Mirasları listesinde bulunan Pamukkale, Türkiye’ye turist çeken en önemli 2. yerdir. Bir turizm kentidir Denizli.

Ya da şehrin sanayileşmesi incelendiğinde, tekstil, mermer ve bakır sanayisinde yalnızca Türkiye’de değil Dünya genelinde önemli bir ticaret hacmine sahiptir. Zira “Tekstil Kenti” ünvanını boş yere almamıştır. Yani bir sanayi kentidir Denizli.

Örnekleri çoğaltmak mümkün. Uzun lafın kısası güçlü ekonomik yapısıyla, 960 binlik nüfusuyla, 45.000 öğrenciye sahip üniversitesiyle her geçen gün büyümekte olan bir büyükşehirdir Denizli.

Endless Abroad Denizli Ekibi olarak, “Denizli Yurtdışı Eğitim” denildiğinde akla gelen ilk marka olabilmek adına şirketimizin 10 senedir sunmuş olduğu hizmetleri, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma yapısını, kalite politikasını ve vizyonunu yol arkadaşı edinerek yola çıkmış bulunuyoruz.

Kısa Bilgi:

Endless Abroad Denizli Şubesi olarak yaklaşık 1 senedir faaliyet göstermekte olan ofisimiz adres değişikliğine gitmiştir. Yeni ofisimizi eskiye nazaran daha iyi bir lokasyona ve daha iyi bir reklam cephesine sahiptir. Ayrıca Endless Abroad Kurumsal Kimliği’ne uygun olarak hazırlanan iç mekan tasarımımız ve genişleyen çalışma ekibimiz ile gelecek dönemde Denizli halkına ve Pamukkale Üniversitesi öğrencilerine “Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık” sektöründe nitelikli ve kusursuz hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

  • Adresimiz: Mehmetçik Mh. Doğan Demircioğlu Cd. No: 18 / 6 Pamukkale – Merkez – DENİZLİ
  • Adres Tarifi: Imagine Cafe & Bar (eski Havuzlu Köşk) karşısı, Martı Apt. (Forum Çamlık’a 1 dk yürüyüş mesafesindedir)
  • Telefon: 0258 213 73 96

Ofis konumumuzu daha iyi görebilmek için buraya tıklayarak haritadan inceleyebilirsiniz.

Denizli’de bulunan ve yurt dışında eğitim almayı düşünen herkesin bizimle iletişime geçerek ofisimizi ziyaret etmesi dilekleriyle.

Kubilay GÜLER
Endless Abroad Denizli Ofisi Genel Müdürü