ACE Dil Okulu – Malta

ACE İngilizce Malta özgü dil hedeflerine ulaşmada ilgilenen öğrencilere tatmin edici bir eğitim deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

ACE İngilizce Malta en etkili ve verimli öğrenme öğretim ile yüksek kaliteli, akademik odaklı ders vermeyi taahhüt eder. ACE Malta öğrencilerin başarılı bir öğrenme sonucu için beklentilerin elde edilmesini sağlayacak ciddi, zorlu bir akademik program ile keyifli ve heyecan verici bir eğitim vermektedir.

ACE İngilizce Malta21. Yüzyılda öğrencilerin taleplerini karşılamak için özel kurslar sunan bir okuldur. ACE İngilizce Malta’da dil öğretmek okulun özel metotları ve denenmiş, test edilmiş, profesyonel ve dinamik bir öğretim sunmaktadır. Bu eğitimler modern, rahat ve profesyonel bir ortamda yürütülmektedir.

Dersler her zaman öğrencilerin dil öğrenme hedeflerine ulaşmaları için hazırız yüksek eğitimli, profesyonel öğretmenler tarafından verilir. ACE öğretmenleri, öğrencileri ile yakından sürekli olarak takip ederek her öğrencinin ilerlemesini değerlendiririler.

Okul Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOFEL, İELTS gibi birçok alanda dil eğitimi vermektedir. Bu kursların herhangi birine dahil olan öğrenciler için okul bazı hizmetler hazırlanmıştır.

ACE Dil Okulu
ACE Dil Okulu
ACE İngilizce Malta21. Yüzyılda öğrencilerin taleplerini karşılamak için özel kurslar sunan bir okuldur. ACE İngilizce Malta’da dil öğretmek okulun özel metotları ve denenmiş, test edilmiş, profesyonel ve dinamik bir öğretim…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele