Embassy English Dil Okulları – Boston

Amerikan tarihinin doğduğu Boston içinde 50’den fazla üniversitenin bulunduğu, dünya çapındaki en büyük akademi şehri olarak da ismini duyurmuştur. Alışveriş, spor ve diğer eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, tarihle iç içe yaşanabilecek bir şehirdir Boston. Aynı zamanda küçüklüğüyüle de göze çarpan şehir, yürüyüş için de ideal bir lokasyon olarak karşımıza çıkar.

Embassy English Boston Downtown’da tam şehrin merkez noktasında yer almasıyla, tarihi dokunun içinde yaşamak isteyen öğrenciler için ideal bir fırsat sunar. Boston’un merkezinde bulunan okul ABD’nin en prestijli üniversitelrinden Harvard Üniversitesi’ne de oldukça yakın bir konumda yer almaktadır. Teknolojik ve ferah sınıflarıyla öğrencilerin eğlenceli ve etkili ders görmelerini sağlayan okulda her sınıfta interaktif tahta kullanılmaktadır. Embassy English Boston Downtown, başlangıç İngilizcesi’nden, iş İngilizcesi’ne ve hatta TOEFL sınavına hazırlığa kadar öğrencilerine geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktadır.

Öğrenciler yurtta diğer öğrencilerle birlikte kalabildikleri gibi, Boston’da yaşayan ve okul tarafından seçilip sürekli denetlenmekte olan bir ailenin yanında da konaklayabilir. Yurtlar genellikle tek veya iki kişilik paylaşımlı banyo kullanan klasik yurt odalarıdır. Aile yanında konaklayan öğrencilerinse kahvaltı ve akşam yemekleri, çamaşır yıkama hizmeti ailenin sorumluluğundadır. Ayrıca aile yanında konaklayan öğrenciler, Amerikan yaşam tarzına daha hızlı bir şekilde adapte olmakla kalmayıp daha çok pratik yapma imkanı da bulmaktadırlar.

Embassy English Dil Okulları
Embassy English Dil Okulları
Embassy English 40 yıllık tecrübesi ve dünyanın pek çok lokasyonunda faaliyet gösteren dil okullarıyla, ister üniversite hazırlığı, ister iş İngilizcesi, isterse genel İngilizce becerisini geliştirmek amaçlı olsun dil öğrencileri tarafından…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele