Embassy English Dil Okulları – Los Angeles

Embassy English Los Angeles denize sıfır muazzam bir şehir olan Long Beach Los Angeles County’de yer almaktadır. Los Angeles merkeze 40 dakikalık bir mesafede yer alan okul, Disney’in eğlence merkezine ise 15 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Aynı zamanda konum itibariyle okul Long Beach Akvaryumu, The Shoreline Village Alışveriş Merkezi ve otele dönüştürülen ünlü yolcu gemisi Queen Mary gibi birçokm turistik merkeze yürüme mesafesindedir.

İngilizce sertifika ve diploma programları haricinde TOEFL hazırlık kursu da alınabilen okulda staj imkanı, spor dersleri gibi çok çeşitli ders imkanları öğrencilere sunulmaktadır. Turistik merkezlere yakınlığıyla da dikkat çeken okul, California’nın renkli hayatını da yakından yaşama fırsatıyla öğrencilerine büyük bir avantaj sağlamaktadır. Öğrenciler yurtlarda, kablosuz internet, kablolu televizyon gibi imkanların da sağlandığı ortak odalı dairelerde konaklayabilecekleri gibi okul tarafından seçilip denetlenmiş bir ailenin yanında kalarak yerel hayatı da yakından tanıma fırsatı bulabilmektedirler. Bu iki seçenek öğrenciler için daha avantajlı olacaktır ancak otellerde veya hostellerde de kalabilmek mümkündür. Bu tarz konaklama tipleri daha çok iş adamları veya gelir durumu yüksek öğrencilerin tercih ettiği bir konaklama tipidir. Çok daha masraflı olacağından ve günlük yaşamdan uzak kalmaya sebebiyet vereceğinden pek tercih edilmez.

Embassy English Dil Okulları
Embassy English Dil Okulları
Embassy English 40 yıllık tecrübesi ve dünyanın pek çok lokasyonunda faaliyet gösteren dil okullarıyla, ister üniversite hazırlığı, ister iş İngilizcesi, isterse genel İngilizce becerisini geliştirmek amaçlı olsun dil öğrencileri tarafından…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele