Embassy English Dil Okulları – San Diego

Embassy English San Diego, şehir merkezinde San Diego’nun ünlü Gaslamp bölgesinde yer almaktadır. Modern binası, ücretsiz WIFI bağlantı imkanı, bilgisayar laboratuvarları ile göz dolduran okulda, ayrıca öğrenciler için dinlenme odası bulunmktadır.

Konum itibariyle Embassy English San Diego, Gaslamp Quarter’a, restoranlara, alışveriş merkezlerine ve en önemlisi de toplu taşıma araçlarına yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Bu sayede şehrin ünlü mekanlarını ve caddelerini gezebilir, birçok farklı kültürden insanla sohbet etme imkanı da bulabilirsiniz.

Öğrenciler ders saatleri dışında okul kapsamında yapılan sosyal faaliyetlerden ve etkinliklerden ücretsiz olarak yararlanabilirler. Bunun haricinde program süresince düzenlenen hafta sonu turlarına da okulun özel indirimleriyle katılabilirler.

Okulun başlangıç seviyesinden, üst seviye İngilizce bilen öğrencilere kadar geniş bir yelpazede eğitim vermesi de öğrenciler açsından çok daha avantajlı bir durumdur. Her seviye İngilizce’yi geliştirip pratik hayata uygulayabilmek Embassy English San Diego’da mümkündür. Öğrencilerine genel ve yoğun İngilizce eğitimi dışında TOEFL ve Cambridge sınav hazırlık kurslarına ve iş İngilizcesi derslerine de katılabilmektedirler.

Öğrencilerine eğitim kalitesi ve çeşitliliğiyle başarının kapılarını açan Embassy English San Diego, öğrenci yurtlarında konaklama opsiyonlarının yanı sıra, aile yanında konaklama imkanını da öğrencilerine sunmaktadır.

Embassy English Dil Okulları
Embassy English Dil Okulları
Embassy English 40 yıllık tecrübesi ve dünyanın pek çok lokasyonunda faaliyet gösteren dil okullarıyla, ister üniversite hazırlığı, ister iş İngilizcesi, isterse genel İngilizce becerisini geliştirmek amaçlı olsun dil öğrencileri tarafından…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele