Embassy English Dil Okulları – San Francisco

Embassy English San Francisco Dil Okulu, Powel Caddesinde bulunan ve bütün toplu taşımaların merkezi olan BART/Muni istasyonu’nun hemen yanında bulunmaktadır. Şehrin en popüler alışveriş merkezi olan Union Meydanı’na çok yakındır. Ayrıca San Francisco’nun kıyısına geçidi sayılan Ferry Binasına ve Modern Sanatlar Müzesine kısa bir yürüyüş yolu mesafesindedir.

Embassy San Francisco Dil Okulu binası öğrencilerine oldukça geniş ve aydınlık bir ortam sunmaktadır. Sınıflardaki yerden tavana kadar uzanan penceler sayesinde bu canlı şehrin bütün güzelliğini izleyebilirsiniz. Sınıflar, Embassy okullarında olduğu gibi yüksek teknoloji ürünleri olan interaktif akıllı tahtalar ile donatılmıştır. Embassy CES San Francisco Dil Okulu’nda eğitim alan öğrenciler okula yakın mesafedeki kampüs içi yurtlarda veya aile yanı konaklama seçeneklerinde kalmaktadır.

Embassy English Dil Okulları
Embassy English Dil Okulları
Embassy English 40 yıllık tecrübesi ve dünyanın pek çok lokasyonunda faaliyet gösteren dil okullarıyla, ister üniversite hazırlığı, ister iş İngilizcesi, isterse genel İngilizce becerisini geliştirmek amaçlı olsun dil öğrencileri tarafından…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele