LSBF – The Language Gallery – Dublin

Batı Avrupa’ nın en az nüfusa sahip ülkesi olan İrlanda’ nın başkenti Dublin’ de bulunmaktadır. The Language Gallery Avrupa Ortak Sistem’ e dayalı  hazırlamış olduğu eşsiz ders içeriğiyle etkili bir öğrenme sağlar. Sağladığı hizmetler her öğrencinin ihtiyacına uygun hazırlanmıştır. Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen 100.000’ den fazla öğrenciye yurtdışı eğitimi sağlamaktadır..

Hizmet verdiği okulda ücretsiz kullabilecekleri wi-fi bulunmaktadır. online kütüphane mevcuttur.

Öğrencilerin ders dışı aktivitelerini de düşünen The Language Gallery; öğrencilerin birbirleriyle iletişimini devam ettirebileceği öğrenci salonlarını kullanıma açmıştır.

Öğrencilerin konaklama ihtiyaçları için The Language Gallery Dublin Dil Okulu öğrencilerine pek çok seçenek sunmaktadır. Özel olarak seçilmiş ailelerin yanında konaklamanın yanı sıra; öğrenci yurdu ve pansiyon gibi seçenekler desunmaktadır. Kısacası bütçeniz ne olursa olsun size uygun konaklama imkanı sunmaya çalışmaktadır.

Dublin LSBF‘de verilen eğitimler;

  • Genel İngilizce (20/25/30)
  • Cambridge Sınavları
  • Bire bir Eğitimler
  • Üniversite Kabul Hizmetleri
The Language Gallery Dil Okulları
The Language Gallery Dil Okulları
Etkileyici bir geçmişe sahip LSBF Dil Okulu ABD, İngiltere, Kanada ve Almanya’ da birden fazla şehrinde dil okullarına sahip ve sağladığı hizmetler her öğrencinin ihtiyacına uygun olarak hazırlanmış olup  British…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele