LSBF – The Language Gallery – Manchester

The Language Gallery Avrupa Ortak Sistem’ e dayalı  hazırlamış olduğu eşsiz ders içeriğiyle etkili bir öğrenme sağlar. Sağladığı hizmetler her öğrencinin ihtiyacına uygun hazırlanmıştır. Dünyanın dört bir yanından gelen pek çok öğrenciye yurtdışı eğitimi sağlamaktadır..

Hizmet verdiği sınıflar geniştir. Ücretsiz kullabilecekleri wi-fi bulunmaktadır. İyi donanımlı bilgisayar labaratuarları ile etkin bir öğrenme ortamı sağlar. Araştırmalarını yapabilcekleri kütüphaneler mevcuttur.

Öğrencilerin ders dışı aktivitelerini de düşünen The Language Gallery; öğrencilerin birbirleriyle iletişimini devam ettirebileceği öğrenci salonlarını kullanıma açmıştır.

Öğrencilerin konaklama ihtiyaçları için The Language Gallery Manchester Dil Okulu öğrencilerine pek çok seçenek sunmaktadır. Özel olarak seçilmiş ailelerin yanında konaklamanın yanı sıra; stüdyo apartman dairelerinde, yurtta, apartta ve hotelde de konaklama seçenekleri mevcuttur. Kısacası bütçeniz ne olursa olsun size uygun konaklama imkanı sunmaya çalışmaktadır.

Manchester LSBF‘de verilen eğitimler;

  • Genel İngilizce (20/25/30)
  • Bire bir Eğitimler
  • Üniversite Kabul Hizmetleri
The Language Gallery Dil Okulları
The Language Gallery Dil Okulları
Etkileyici bir geçmişe sahip LSBF Dil Okulu ABD, İngiltere, Kanada ve Almanya’ da birden fazla şehrinde dil okullarına sahip ve sağladığı hizmetler her öğrencinin ihtiyacına uygun olarak hazırlanmış olup  British…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele