LSI Dil Okulları – Boston

LSI Boston Dil Okulu şehrin finans merkezinde, Chinatown’un hemen yanında ve Boston’a özgü mimari özellikler taşıyan bir binada eğitim vermektedir. Binada modern sınıflar, öğrenci salonu, kütüphane, öğrencilerin kendi başlarına çalıştıkları etüd odası ve ücretsiz internet erişiminin bulunduğu bilgisayar odası mevcuttur. Okulda aile yani ve yurt konaklama alternatifi vardır.

LSI Boston Dil Okulu’nda bir çok İngilizce dil eğitim programı bulunmaktadır. Her seviyeye uygun genel İngilizce kurslarının yanı sıra sınav hazırlık ve İş İngilizce kursları da yer alan LSI Boston Dil Okulu’nda öğrencilerin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilmeleri için de bir çok aktivite olanağı vardır. Kayak, bisiklet turları, beysbol maçları, müze ziyaretleri, ve hafta sonu yapılan New York gezileri bu aktivitelerden sadece bir kaçıdır.

LSI Dil Okulları
LSI Dil Okulları
LSI Language School 1965 yılında kurulmuş, kırk yılı aşkın bir süredir Amerika ve Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde dil eğitimi vermektedir. Öğrencilerin farklı kültürleri gözlemlemesinin yanında bunu öğrenecekleri dilin yaşayan bölgelerinde gerçekleştirebilme…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele