Princes College Dil Okulu – Londra

British Museum’a tabiri caizse bir taş atımı mesafededir. Türk öğrenci oranı düşük olmakla beraber, sınıflar zaman zaman 20 kişiyi bulabilmektedir. Londra’da en uygun fiyatlı okullarından biri olan Princes College, öğrencilerine verdikleri eğitime oranla çok düşük ücretler talep etmekdir.

Princes College mükemmel Londra’nın göbeğinde bulunan British Museum’a, bir dakika yürüyüş mesafesinde. 1992 yılında kurulmuş ve o zamandan beri dostane ve aynı zamanda profesyonel bir ortamda, yüksek kaliteli eğitimiyle  bir ün kazanmıştır.

Princes College British Council ve English UK’in, dünyanın önde gelen dil öğretim dernek üyesi tarafından akredite edilmiştir. Ayrıca İngiliz Dil Okulları Birliği (ABLS) bir üyesiei4. Princes College UK Border Agency tarafından tutulan Sponsorlar Tier 4 kayıtlıdır.

Princes College’ın amacı en yüksek standartta öğretim sunmak ve öğrencilere yardımcı olmak için mümkün olan her şekilde ilerlemedir. Princes College öğrencilerine Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve Cambridge FCE, CAE, CPE ve IELTS kurslarını sunuyor.

Princes College Dil Okulu
Princes College Dil Okulu
British Museum’a tabiri caizse bir taş atımı mesafededir. Türk öğrenci oranı düşük olmakla beraber, sınıflar zaman zaman 20 kişiyi bulabilmektedir. Londra’da en uygun fiyatlı okullarından biri olan Princes College, öğrencilerine…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele