Duyurular & Haberler

Katılımcı 10 Kişiye Ücretsiz Yurtdışı Dil Eğitimi Hediye!

anasayfa-slide1 (1)

Online Yurtdışı Eğitim Fuarı 21-22 Nisan Tarihlerinde Başlıyor! 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde 2.si gerçekleşecek olan VEF Online Yurtdışı Eğitim Fuarı, dünyanın dört bir yanından katılacak olan dil okulları, üniversiteler, liseler ve konaklama hizmeti veren kuruluşlara ev sahipliği yapacak. 3 Boyutlu olarak stantlarını oluşturacak olan kurumlar, stantlarını ziyaret eden ... Devamını Oku »

Konukseverlik, güneş, dans, müzik, eğlence: İspanya

ispanya-dil-egitimi

İspanyolca Dil Eğitimi Konukseverlik, güneş, dans, müzik, eğlence, birbirinden renkli dünya mutfağı, güzel plajlar dendiği zaman akla gelen ilk ülkelerden biridir İspanya. İspanya, Avrupa ve Afrika ülkeleri arasında önemli bir geçmişe sahip olan, uzaktan bakıldığında sakin bir ülkeye benzeyen ama sınırlarından içeriye adım attığınız anda İspanyolların ... Devamını Oku »

Kadıköy Ofisimiz Açıldı

kadıköy ofis yeni slide

2017 yılına yeni başlamışken,  Endless Group olarak büyümeye hızla devam ediyoruz. Yurtdışı Eğitim Sektörü öncülerinden Endless Abroad markası yanında, Online fuar hizmetleri Endless Fairs ve yeni markamız olan dijital ajansımız Endigitals ile İstanbul-Kadıköy’de yepyeni bir ofisle projelerimizi sürdürüyoruz. Ankara, İzmir, Antalya, Alanya, Denizli, Londra ve İstanbul ... Devamını Oku »

ELS Dil Okullarında İngilizce Öğrenmeye Ne Dersiniz?

els-slider

Tüm ELS Amerika Merkezlerinde %20 İndirim! İngilizce bilmek, fırsatlara açılan kapının anahtarıdır. Güçlü İngilizce dil becerileri öğrenmek ve geliştirmek; eğitim, kariyer ve hayatınız ile ilgili hedeflerinize ulaşmanızı sağlar. ELS sizlere ihtiyacınız olan İngilizce bilgisini kazandırmak ve başarıya giden yolculuğunuzda size rehberlik etmek amacıyla çok çeşitli programlar ... Devamını Oku »