2015 Liderlik Başvuru Sonuçları

Endless Abroad Liderlik Süreci 2015 yılı başvuruları beklentilerimizi aşarak ulusal ve uluslararası boyutta bir çok mecra ve platformda ilgi odağı oldu. Uluslararası sektörde de Türkiye’yi temsil eden başarılı ve inovatif bir proje olarak anılması ve 10 farklı kurumun süreci desteklemek adına Bodrum’da gerçekleştireceğimiz liderlik kampına katılıyor olması bizleri gururlandırdı. Sektörel ilginin yanı sıra, aldığımız 5.000’e yakın başvuru, doğru adımlar attığımızın göstergesi olarak hazırlığını sürdürüğümüz gelecekteki projelerimiz için bizleri motive etti, etmekte.

Gönül isterdi ki başvuran her genç ve girişimci arkadaşımız ile birlikte ortak çalışmalar yürütebilelim. Maalesef mevcut şirket politikamız, bütçemiz ve organizasyonel/operasyonel imkanlarımız dahilinde liderlik başvurularını eleminasyona tabii tutmak zorunda kaldık. Ankara, İstanbul ve İzmir’de gerçekleştirdiğimiz mülakatlar sonucunda, aşağıdaki listede adı ve soyadı yayınlanan yeni liderlerimizi tebrik ederiz.

Listede adı bulunmayan lakin değerli zamanlarını ayırarak yüz yüze mülakatlarımıza katılmış olan her öğrenci arkadaşımız için, Endless Abroad bünyesinde geliştirmekte olduğumuz ve yaklaşık 1 ay sonra açıklayacağımız inovatif bir projemiz kapsamında oldukça cazip olanaklar sunacağımızı belirtmek isteriz. Bu doğrultuda gerekli bilgilendirme Ağustos ayı içerisinde mail adreslerinize size özel olarak gönderilecektir.

Şunu belirtmek isteriz ki, biz liderlerimizi belirli kriterler eşliğinde belirlemekteyiz. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanmaması sizin başasırız olduğunuzu göstermediği gibi, olumlu sonuçlanan başvurular da büyük bir başarı göstergesi değildir. Yalnızca mevcut iş tanımına ve Endless Abroad Ailesi’nin 2015-2016 eğitim-öğretim yılında belirlediği hedeflere uygun olunduğunun bir göstergesidir. Yaşam boyu bir çok sınav, bir çok başvuru ve bir çok fırsat sizlerle olacak. Hiçbir şeyin şevkinizi kırmasına izin vermeyin, pes etmeyin ve belirlediğiniz vizyon çerçevesinde hedeflerinize ulaşmak için yürüdüğünüz yolda asla yavaşlamayın.

Alperen Bayram İbrahim Halilullah Erbay
Aslıhan Diken İlke Aydın
Ayçin Akkuş Kaan Mülazımoğlu
Aykut AYDIN Kemal Çoşkun
Batuhan Dindar Mahmut ŞENYUVA
Berza Asena Atak Meltem Kütüklü
Buket Erdoğan Merve Akdemir
Bulut Atay Merve Sultan Erdemir
Burak Özbek Mustafa Cem AKAR
Büşra TUNCER Ömer Aslan
Caner Çay Ömer Fırat İncesu
Ceren Algan Rabia Çiçek
Deniz Doğuş Uymaz Rahime Sinem Yaşa
Duygu Saraçoğlu Saliha Atiş
Ece Ertem Salim Salimlı
Efe ŞEN Sercan Saatçi
Emel Almira Sarıoğlu Sinem Akçay
Enes YÜCEL Sümeyye Solmaz
Esra Nur ATAŞ Şengül Yalçıner
Etem Saraç Tuğba Aktaş
Gamze Gündoğdu Yasin Babacanlar
Hüsnü Özekeş

Not: Gerekli bilgilendirmeler mail ile bayram sonrasında gönderilecek ve oryantasyon sürecine başlanacaktır. Liderlerimizin 11-12-13 Eylül’deki Bodrum Liderlik Kampı’na katılma zorunluluğu bulunduğunu unutmamaları ve kişisel programlarını bu doğrultuda yapmaları rica olunur.