Denizli Yurtdışı Eğitim Seminerleri Çekiliş Sonuçları – 2015

Geçtiğimiz 6 ay boyunca Denizli’de Pamukkale Üniversitesi’ne bağlı Meslek Yüksek Okulları’nda gerçekleştirdiğimiz seminerlere müteakip 2014-2015 eğitim-öğretim yılındaki son seminerimizi 29.04.2015 tarihinde Pamukkale Üniversitesi IIBF Konferans Salonu’nda gerçekleştirerek seminerler dizimizi tamamladık. Seminerlerimize katılımcı olan üniversite öğrencileri arasında gerçekleştirdiğimiz çekilişimizi de merkez kampüsteki son seminerimizde gerçekleştirdik.

Çekiliş sonucu Londra’da 2 hafta ücretsiz dil okulu kazanan kişiler;

  • Bilge ORAL
  • Emrah BEKLİN
  • Merve TÜRK

Çekiliş sonucu Malta’da 2 hafta ücretsiz dil okulu kazanan kişiler;

  • Mustafa KURT
  • Ali Mert KAYA

Çekilişi kazanan öğrenci arkadaşları tebri ederiz. Hakları 31.12.2019 tarihine kadar şirketimiz bünyesinde saklı tutulacaktır. Kendilerin bu hususta 5 iş günü içerisinde telefon ile ulaşılacak ve gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Seminerlerimize katılan öğrencilerin katılım belgeleri ise 05.05.2015 tarihinden itibaren Denizli şubemizden teslim alınabilir. İlçelerdeki seminerlerimize katılan öğrencilerimiz ise katılım belgeleriniilçe temsilcilerimizden alabilirler. Bu konuda detaylı bilgi almak için 0258 213 7396 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir ya da denizli@endlessabroad.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

2014-2015 eğitim öğretim yılında Denizli yerelinde çalışmalarımızda bizlere destek olan tüm dostlarımıza ve çözüm ortaklarımıza, ayrıca seminerlerimize katılan tüm öğrenci arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

Endlesss Abroad Denizli Şubesi