ELS Dil Okullarında İngilizce Öğrenmeye Ne Dersiniz?

Tüm ELS Amerika Merkezlerinde %20 İndirim!els_5

İngilizce bilmek, fırsatlara açılan kapının anahtarıdır. Güçlü İngilizce dil becerileri öğrenmek ve geliştirmek; eğitim, kariyer ve hayatınız ile ilgili hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

ELS sizlere ihtiyacınız olan İngilizce bilgisini kazandırmak ve başarıya giden yolculuğunuzda size rehberlik etmek amacıyla çok çeşitli programlar sunuyor. Yolculuğunuza başladığınız andan itibaren yeni dilleri, kültürleri, insanları ve mekanları keşfedeceksiniz!

Neden ELS?

ELS’te öncelik sizsiniz. Hiç kimse bizim sahip olduğumuz seçeneklere ve uzmanlara sahip değildir. Odak noktamız sizin başarınızdır; size bu yolda rehberlik edebiliriz.

Hedeflerinize Ulaşmak İçin Size En Uygun Eğitim Programımızı Bulun

Karar vermenize yardım etmek için sizinle birlikte çalışacağız.

İdeal Ortamınızda Eğitim Alın

ELS; dünyanın en büyük kampüs merkez ağına sahiptir. Büyük şehirler, küçük kasabalar, kırsal atmosferler, zengin kültürler ve heyecan dolu sosyal aktiviteler sizi bekliyor.

Uzmanlardan Eğitim Alın

Öğretmenlerimiz; İngilizce dil eğitimi sektörünün en iyileri arasındadır. Öğretmenlerimizin büyük çoğunluğu ileri seviye eğitim derecesine sahiptir.

En İyi Kaynaklara ve Materyallere Erişin

Ders kitaplarımız ve materyallerimiz ELS’e özeldir ve İngilizce dil eğitiminde saygın yazarlar tarafından yaratılmıştır. Ayrıca teknoloji ve alıştırmalarla, belirgin öğrenim ihtiyaçlarınızın karşılandığından da emin olabilirsiniz.

İngilizce Uzmanlık Sınavınızı Geçmeye Hazır Olun

ABD’nin en büyük TOEFL İBT sınav sağlayıcılarından biriyiz. Yıl boyunca ABD’deki ELS merkezleri, resmi TOEFL sınav merkezleridir. Ayrıca ELS TOEFL İBT’ye tam hazırlık programı ile üstün bir sınav hazırlık eğitimi alacaksınız.

Programınızı Bulun

AKADEMİK İNGİLİZCE PROGRAMLARI

AKADEMİK İNGİLİZCE PROGRAMLARI

Yüksekokul yada üniversiteye gitmek istiyorsanız, ELS Akademik Amaçlar için İngilizce (EAP) programı Seviye 109 veya 112’yi başarıyla tamamlayabilirsiniz. Böylece dünya çapında 650’nin üzerinde yüksekokul ve üniversite tarafından kabul gören resmi bir sertifika kazanırsınız. Bu sertifika; kayıt için gerekli İngilizce yeterlilik koşulunu karşıladığınızın kanıtıdır.

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

GENEL İNGİLİZCE PROGRAMLARI

Dinlenme, konuşma, okuma ve genel iletişim becerilerinizi geliştirmek için Genel İngilizce programımızı seçin. Yarı-Yoğun İngilizce ve American Explorer programlarında dersler sabah işlenir ve öğrendiğiniz becerileri çevrenizi gezerken kullanmanız için olanak sunar.

İŞ İLETİŞİM PROGRAMLARI

İŞ İLETİŞİM PROGRAMLARI

İngilizce seviyenizi geliştirmenize ve mesleki başarıda bir sonraki basamağı tırmanmanıza yardımcı olacak İş İletişim programlarıyla kariyerinizi ilerletin!

GENÇLİK VE GENÇ YETİŞKİN PROGRAMLARI

GENÇLİK VE GENÇ YETİŞKİN PROGRAMLARI

Çocuklar ve genç yetişkinler için tasarlanan ELS programları; her yaştan çocuklar için harika deneyimler ve fırsatlar sunar. Öğrenciler; İngilizce dil eğitimine odaklanırlar, geçirdikleri süre boyunca öğrendiklerini pratik ederler ve bunu yaparken eğlenirler.

Ayrıntılı Bilgi İçin Danışmanlarımızla İletişime Geçebilirsiniz