Endless Abroad Üniversite Liderlerini Arıyor !

Endless Abroad Üniversite Liderlik başvruları başaladı, 30 Haziran 2015’e kadar www.universitelideri.com adresine girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Liderlerimize neler sunuyoruz?

Liderlerimize aşağıdaki imkanların haricinde maddi gelir, güçlü bir network, yüksek indirim oranları, ücretsiz franchisee olabilme olanağı, eşsiz bir kariyer başlangıcı, güzel arkadaşlık ilişkileri ve Endless Abroad Ailesine dahil olabilme ayrıcalığı sunuyoruz.

Bodrum Liderlik Kampı

Bodrum Liderlik Kampı

Liderlik kampı, Endless Abroad tarafından her yıl organize edilen, Endless Abroad Ailesine yeni dahil olan liderleri daha yakından tanımayı, sektörel bilgi aktarımı sağlamayı ve hep birlikte tatil yapmayı mümkün kılan oryantasyon ve eğitim kampıdır.

Bu sene kampımız 11-12-13 Eylül 2015 tarihlerinde Bodrum’da bulunan Kervansaray Hotel’de her şey dahil konseptiyle gerçekleşecektir. Kamp boyunca konaklama, yeme-içme vb. masraflar Endless Abroad tarafından karşılanacaktır. Liderlerimizden yalnızca kendi ulaşım masraflarını ve kişisel masraflarını (sigara vb.) karşılamaları beklenmektedir.

Seçilen tüm lider adaylarımızın kampa katılımı zorunlu olup, lider olarak seçilmiş olsalar dahi liderlik kampına katılmayan ya da katılamayan kişilerin liderlik süreci sonlandırılacaktır.

Kampımıza tüm liderlerimiz, Endless Abroad Ailesinin diğer çalışanları, yöneticileri ve yurt dışında faaliyet gösteren 10 farklı eğitim kurumundan temsilciler katılacaklardır. 2015 yılı Liderlik Kampı’na katılacak eğitim kurumları şu şekildedir;

ACE English Schools – EC Language Centres – Endless Academy – ISIS Schools – LAL Language Centres – London School of Business & Finance – London School of Commerce – Malvern House – Oxford House College – Princes College

Liderlik kampı bol miktarda bilgi aktarımının yapıldığı ve yıl içerisinde yapılacak tüm çalışmaların planlandığı, aynı zamanda Endless Abroad Ailesi olarak hep birlikte tatil yapabildiğimiz ve eğlendiğimiz bir kamptır. Bu konuda dilerseniz geçmiş kamplarımıza ait fotoğrafları ve videoları inceleyebilirsiniz.

Kariyer Eğitimleri & Seminerler

Kariyer Eğitimleri & Seminerler

Kampımızın ardından gerçekleştireceğimiz çalışmalara ek olarak, liderlerimizin kişisel ve sektörel gelişimlerine katkı sağlayabilmek amacıyla 6 kişisel gelişim eğitimi, 6 sektörel eğitim ve 2 seminer organize edilmektedir.

Kişisel gelişim eğitimleri Türkiye merkezli ulusal ya da uluslararası faaliyet gösteren, kendi branşlarında profesyonel uzmanlara/koçlara sahip eğitim ve danışmanlık firmaları tarafından verilmektedir. Normalde ücretli olan bu eğitimler, Endless Abroad Liderlerine özel olarak ücretsiz sunulmaktadır.

Sektörel eğitimler, Endless Abroad Ailesi bünyesinde aktif olarak çalışan profesyonel eğitim danışmanları tarafından verilmektedir.

Seminerler, birden fazla konuşmacının katılımıyla gerçekleşmekte olup, konuşmacılar ilgili konularda bilgi ve deneyim sahibi profesyonellerden oluşmaktadır.

Tüm eğitimler ve seminerler, her ay 2 eğitim/seminer olmak üzere toplamda 7 ayda tamamlanmaktadır. Kariyer Eğitimleri ve Seminerler online sistemimiz üzerinden canlı yayın şeklinde etkileşimli olarak gerçekleştirilmektedir. Ayrıca bu süreç, eğitimleri veren şirketler ve Endless Abroad tarafından sertifikalandırılmaktadır.

Kariyer Eğitimleri ve Seminerlere ilişkin detaylar, liderlerimiz ile özel olarak paylaşılacaktır.

İlgili eğitimleri tamamlayan liderlerimizin, yurtdışı eğitim danışmanlığı sektörüne yönelik yetişmiş ve nitelikli bir personel seviyesine gelmeleri hedeflenmektedir. Bu doğrultuda üniversite mezuniyetleri sonrasında yurt dışı eğitim danışmanlığı sektöründe tam zamanlı çalışma olanağı doğmaktadır.

Uluslararası Sektörel Fuar

Uluslararası Sektörel Fuar

Kariyer Eğitimleri ve Seminerler sürecindeki tüm eğitimlere ve seminerlere eksiksiz katılan ve yurt dışı eğitim danışmanlığı sektöründe bir kariyer planı olan liderlerimiz, her yıl çeşitli ülkelerde gerçekleştirilen uluslararası sektörel fuarlardan herhangi birine (ICEF, Alphe vb.) Endless Abroad kurumunu temsilen katılabilmektedirler. Bu doğrultuda mevcut bilgi birikimlerini pekiştirmenin yanı sıra önemli bir tecrübe, yurt dışı deneyimi ve güçlü bir network oluşturabilme şansı elde edilmiş olunur.

Yurt dışında organize edilen bu fuarlara katılım sürecinde liderlerimizin konaklama ve yeme-içme masrafları Endless Abroad tarafından karşılanmaktadır.

İngilizce Avrupa Otobüsü

İngilizce Avrupa Otobüsü

İngilizce Otobüsü, ticari bir proje olmayıp yalnızca Endless Abroad Ailesi bireylerine yönelik bir motivasyon projesidir. 2016 yılında ilk kez gerçekleştirilecek olan İngilizce Otobüsü’ne liderlik sürecini başarıyla tamamlayan liderlerimiz katılım hakkı kazanacak ve Endless Abroad çalışanlarıyla birlikte Avrupa’yı gezebileceklerdir.

Türkiye’den otobüs ile yola çıkılarak sırasıyla Yunanistan, İtalya, Vatikan, İsviçre, Almanya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Macaristan ve Bulgaristan’ı kapsayan bir rotada gezilecek ve pratik ağırlıklı ingilizce dil eğitimi gerçekleştirilecektir. Toplam süresi 16 gün olup, yolculuk sırasında uluslararası dil okullarından İngilizce öğretmenleri gruba dahil olacaktır. Bu doğrultuda liderlerimiz açısından oldukça düşük bir bütçe ile Avrupa’nın 9 ülkesi gezilecek, bu esnada uluslararası akrediteli bir kurumdan sertifikalı şekilde ingilizce dil eğitimi alınacak ve unutulmaz bir hatıranın yanında önemli bir tecrübe kazanılacaktır.

İngilizce otobüsüne ilişkin detaylar, liderlerimiz ile özel olarak paylaşılacaktır.

Miami Motivasyon Kampı

Miami Motivasyon Kampı

İngilizce Otobüsü ile gerçekleştireceğimiz Avrupa turunun akabinde, tüm liderlerimiz ile birlikte 2016 yılı Ağustos ayında Miami’de final projesi niteliğinde olan Motivasyon Kampı gerçekleştirilecektir. Miami kampımız 4 gece 5 gün sürecek olup, liderliğe devam etmek isteyen liderlerimiz ile hazırlıklar ve planlamalar yapılacak, Endless Abroad bünyesinden mezun olacak olan liderlerimiz için ise güzel bir mezuniyet tatili olacaktır.

Bu kamp bünyesindeki ulaşım, konaklama ve yeme-içme masrafları Endless Abroad tarafından karşılanacaktır.

Miami liderlik kampına ilişkin detaylar liderlerimiz ile özel olarak paylaşılacaktır.

Detaylı bilgi ve başvuru için www.universitelideri.com