VEF Online Yurtdışı Eğitim Fuarı

VEF ONLİNE YURTDIŞI EĞİTİM FUARI NEDİR?

VEF Üniversite Fuarı, Türkiye’nin ilk ve tek online yurtdışı eğitim fuarıdır! Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan ve yurtdışında eğitim almayı planlayan herkes, İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya veya Malta gibi Dünya’nın dört bir yanından fuara katılan dil okulları, liseler ve üniversitelerin yetkilileri ile buluşma imkanına sahip olacaktır. VEF sayesinde fuara katılan kurumların standlarını gezebilir, yetkililer ile canlı sohbet edebilir, sorularınızı sorabilir, hatta yapılacak online seminerlere de katılabilirsiniz. Fuara katılmak içinse sadece VEF’in resmi web sitesi www.vef.com.tr ’den online davetiye formunu doldurmanız yeterli!

Fuar 21-22 Nisan 2018 tarihlerinde www.vef.com.tr adresinde yapılacaktır ve katılmak tamamen ücretsizdir. Fuara katılmak için yalnızca internet bağlantısı yeterli olup, bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon vasıtasıyla giriş yapabilirsiniz.

Online Fuarın Avantajları Nelerdir?

  • Mekandan bağımsızlık; online fuarlarda katılımcılar, evlerinden, iş yerlerinden, hatta metroda seyahat ederken bile istedikleri takdirde fuar alanına bağlanabilmekte ve fuarı gezebilmektedir. Bunun için tek ihtiyaç internet bağlantısıdır. Böylelikle bir fuara katılmak için bulunduğunuz şehirden kalkıp fuarın yapılacağı şehire/fuar alanına gitmeye gerek kalmamakta, bununla birlikte ulaşım/konaklama gibi masraflar ve gereksiz zaman kaybı önlenmektedir.
  • Kullanım kolaylığı; Endless Fairs’in geliştirdiği akıllı eşleştici sayesinde ilginizi çekebilecek standlara yönlendirilmekte, bu sayede büyük fuar alanına kaybolmadan, stant stant gezerek vakit kaybetmeden direkt olarak hedefinize ulaşmanız mümkün olmaktadır.
  • Online fuarlar yorucu değildir. Gezdiğiniz her standdan aldığınız broşürleri ve katalogları taşımanız gerekmez. Sistem bu materyalleri sizin için arşivler, istediğiniz zaman tıklayarak indirebilir veya görüntüleyebilirsiniz. Yanı sıra görüştüğünüz kişilerin kartvizitleri, görüşme detaylarınız gibi bilgiler de düzenli şekilde arşivlenmektedir.
  • Stant yetkilileri ile iletişim kurmak çok kolaydır. İsterseniz yazışarak, isterseniz kameralı şekilde yüz yüze görüşme kaydıyla istediğiniz yetkili ile görüşmeniz mümkün. Klasik fuarlarda çok kalabalık olan bazı standlarda ilgili yetkilileri boş iken yakalamak ve bilgi almak bazen mümkün olmamaktadır, lakin online fuarımızda mümkün olan zaman yönetimi ile, yoğun olan bir stant yetkilisine görüşme talebinizi iletebilirsiniz. Yetkili müsait olduğu zaman size geri dönüş yapacak ve randevulaştığınız saatte yüz yüze görüşmenizi rahat şekilde yapabilmektesiniz.
  • Online seminer ve konferanslara katılma imkanının yanısıra bu seminerlerin kaydedilmesi ve sonrasında istenildiği zaman tekrar tekrar izlenebilmesi özelliği, klasik fuarlara nazaran önemli bir avantajdır.