Kim demiş “Work&Travel’da Dil Eğitimi yok” diye…

 Work and Travel programına dahil olan herkese, bir ay boyunca ENDACA online İngilizce hediye ediyoruz.

Haftada 1 saat sürecek ve 4 Hafta boyunca gerçekleştireceğimiz eğitimler sayesinde, Amerika’ya gideceğiniz tarihe kadar İngilizce’nizi geliştirme ve pratik yapma şansı yakalayacaksınız..

10461743_324057174446038_2703291422808131080_n

Bilindiği gibi Work and Travel programı, İngilizce öğrenme programı değil aksine orta seviye İngilizce bilgisi ile dahil olabileceğiniz bir programdır. WAT sürecindeki ilk aşama online mülakattır. WAT programına kayıt olan öğrenciler sponsor firmalarımızla mülakat gerçekleştirirler. Bu mülakatta öğrencilerin konuşma becerileri değerlendirilir ve mülakat sonucuna göre öğrencinin o yıl içerisinde programa katılıp katılamayacağı belli olur.

Süreci oldukça önemli kılan mülakat için, Endless Abroad ailesi olarak sizlere tüm süreçte yardımcı olmak adına, online İngilizce eğitim sistemimiz olan ENDACA’dan ücretsiz dil eğitimi sunuyoruz. Bu çalışmayla öğrencilerin mülakatta, işverenleriyle yapacakları görüşmelerde ve vize mülakatında, İngilizce ile ilgili yaşayabileceği sıkıntılar en aza indirilme amaçlanmıştır.

WAT programına katılıp 2016 yaz aylarını Amerika’da geçirmek isterseniz iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.