Endless Abroad Ankara Şubesi Açıldı

2015 yılının ilk günlerinde, Yurtdışı Eğitim Sektörü’ndeki büyük hamle Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’ndan geldi. 25 Ocak 2015 Pazar günü gerçekleştirilen kokteyl ile Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ankara şubesinin açılışı gerçekleştirildi.

logo-mavi

Özellikle son 3 yıldır geliştirdiği paket programlar, pek çok yeniliği ile ilkleri içinde barındıran Endless Academy, Türkiye’nin en büyük üniversite liderlik ağı, Türkiye’de gerçekleştirilen uluslararası ingilizce yaz kampları ve Londra şubesinin hazırladığı Her Şey Dahil programı gibi projeleriyle Endless Abroad dikkatleri bir çok kez üzerine çekmeyi başardı. Sunduğu hizmetlere Türkiye genelinde büyük ilgi gösterilen Endless Abroad, hizmet kalitesini arttırmak ve yoğun talebi karşılayabilmek amacıyla Ankara şubesini Kızılay’da açtı.

Geçtiğimiz pazar günü gerçekleştirilen kokteyl ile açılışı yapılan Ankara ofisi, Endless Abroad markası altında faaliyet gösteren 6. şube oldu. Bunun yanı sıra Türkiye’nin bir çok şehrinde bulunan temsilciler de, İstanbul, Ankara, Denizli, ve Antalya’da bulunan ofislere bağlı olarak çalışmalarını sürdürmekteler. Yurt dışı operasyonları ise Londra ve İstanbul şubeleri tarafından koordine edilmekte.

25.01.2015 tarihinde Kızılay’da Karanfil Sokak’ta bulunan yeni ofiste yapılan kokteylin ardından, davetliler ile birlikte Kızılay’da bir eğlence mekanında kutlamalar devam etti. Açılışa Endless Abroad Genel Müdürü Gökmen Özdemir, Endless Abroad ofislerine bağlı yöneticiler ve çalışanlar, Türkiye’nin bir çok farklı şehrinde bulunan üniversite liderleri, üniversitelerden akademisyenler, iş adamları ve devlet adamları katıldı. Yoğun programları sebebiyle açılışta bulunamayan bazı davetli iş adamları, yerel yöneticiler, yurt dışı dil okulları ve üniversiteler ise tebrik kartları ve çelenkler göndererek tebriklerini sundular. Açılışa halkın ilgisi de yoğundu.

Endless Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı kurucu genel müdürü Gökmen Özdemir, Ankara’yı çok sevdiğini ve Ankara’nın sektörde oldukça stratejik bir konumu olduğunu belirtti. Endless Abroad Ailesi olarak güçlü adımlar ile ilerlediklerini, Ankara şubesinin faaliyete geçmesinin gerek yurt içinde gerekse yurt dışında gerçekleştirilen ve planlanan çalışmalar için önemli bir adım olduğunu belirtti. Bu doğrultuda Gökmen Bey, yakın zamanda hayata geçirecekleri yeni projelerinden de kısaca bahsederek davetlilere bilgiler verdi.

0312 413 77 75 veya 0312 413 77 76 numaralı telefonlardan Endless Abroad Ankara Şubesi’ne ulaşabilir, ya da Karanfil Sokak’ta bulunan ofislerine uğrayarak bu sıcak ve samimi ailenin birer kahvesini içebilirsiniz.

Adres: Meşrutiyet Mah. Yüksel Cad. Yüksel Apt. No: 7A-7 Kızılay – Ankara
Telefon:  0312 413 77 75 – 76
Mail: ankara@endlessabroad.com.tr
Web: www.endlessabroad.com.tr

Basın Bülteni Dosyasını İndirmek İçin Tıklayınız