Endless Abroad Franchising Yapısı

Franchising, know-how ve markanın imtiyaz hakkı sahibi tarafından, belirli süre, koşul ve sınırları kapsayan anlaşmayla, bağımsız yatırımcılara sistemini ve markasını kullandırmasıdır.

İki taraf arasında süreklilik gösteren bu ticari ilişki kapsamında taraflardan biri olan Franchisor (Franchise Veren) gelişmiş bir üretim, işletme ve pazarlama sistemine, ticari isme ve tescilli bir ticari markaya sahip olan herhangi bir işletme sahibi özel ya da tüzel kişidir.

Diğeri, Franchisee (Franchise Alan) bu olanaktan yararlanan, söz konusu sistem dahilinde üretilen veya satılan mal ve hizmetlerin dağıtımını bağımsız bir işletme sahibi sıfatıyla yaparak; karşılığında, markasını kullandıran sistem sahibine, belirlenen bir ücret ödeyen özel yada tüzel kişidir.

Bu dosya Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık tarafından franchising sistemi kapsamında bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Bilgi paketi boyunca Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık Franchisor, franchising alacak kurum ise Franchisee olarak anılacaktır.

Franchisor Sonsuz Akademi Eğitim Hizmetleri Ltd. Şti.
Franchising Kapsamındaki Şirket/Marka Endless Abroad (M)
Kuruluş Yılı 2004
Merkez İstanbul / Türkiye
Yurt İçi Sabit Faaliyet Noktası 11 (onbir)
Yurt Dışı Sabit Faaliyet Noktası 1 (bir)
Toplam Sabit Faaliyet Noktası 12 (oniki)
Toplam Temas Noktası 51 (elli bir)
Franchising Türü Ulusal Franchising
Franchise giriş bedeli Bu konuda detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Franchise kullanım bedeli/oranı Bu konuda detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Mevcut Franchisee Sayısı 5 (beş)
Reklam fonu Bu konuda detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
Bilgi Paketi Geçerlilik Son Tarihi 30.11.2018


Ek 1:
Ana Şirket İçi Operasyon Kitapçığı* (.pdf)

* Franchising sistemine dahil olmak isteyen francihsee adayı kurum tarafından franchisor ile iletişime geçilmesinin ardından, anlaşma sağlanmasına yönelik herhangi bir kusur görülmemesi durumunda franchisee adayı kuruma sunulacaktır.