Endless Abroad ve Erasmus Staj

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Erasmus Koordinasyon Birimi oluşturarak Türkiye’de ilk kez Erasmus Staj deneyimini yaşamak isteyen öğrencilere profesyonel danışmanlık hizmeti sunan danışmanlık şirketidir.

erasmus_02Endless Abroad’un Londra’da bulunan ofisi ve bu ofisteki çalışanların Londra’daki yaşamları sürecinde geliştirdikleri güçlü network vasıtasıyla, ağırlıklı İngiltere için aşağıdak hizmetleri öğrencilerine sunmaktadır:

  • Staj yapılacak iş yerinin ayarlanması
  • Konaklamanın ayarlanması
  • Vize süreci dahil olmak üzere tüm resmi yazışmalar
  • Oryantasyon süreci

Öğrencilerin talepleri doğrultusunda yalnızca vize danışmanlığı, yalnızca konaklama ayarlama hizmeti sunulması gibi seçenekler de elbette mevcuttur.

Eğer yurt dışında staj yapmak istiyorsanız ve kafanızda bunu nasıl gerçekleştireceğinize dair bir fikriniz yok ise, lütfen yan menüde bulunan başlıklara tıklayarak yazılarımızı okuyunuz, konuya ilişkin bilgi edininiz. Sonrasında ise aklınızdaki tüm soru işaretleri için bizleri arayabilir, İstanbul, Denizli ve Kahramanmaraş‘taki ofislerimize uğrayabilir, Türkiye’nin hemen her şehrinde bulunan “Endless Abroad Üniversite Liderleri” ile iletişime geçebilir, erasmus@endlessabroad.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz. Ya da yanda bulunan “Erasmus Staj Formu“nu doldurarak danışmanlarımızın sizi aramasını sağlayabilirsiniz.