İngiltere’de Eğlence Hayatı

İngiltere’de Eğlence Hayatı

ingiltere

Eğlence anlayışı insandan insana değişir. Ancak özellikle İngiltere’de eğlence anlayışınız ne olursa olsun ilgi alanınıza uygun yapacak bir şeyler bulacağınızdan emin olun.

Konuşmaktan ve sohbet etmekten zevk alıyorsanız yaşlı insanlarla tanışıp sohbet edebilirsiniz. Unutmayın, yaşlı insanlar kendilerini yalnız hissederler ve mümkün olduğunca bu yalnızlıklarından bir az olsun sıyrılmak için sohbet edecekleri insan ararlar. Onların çok konuşması sizi sıkmasın, tam tersine onları ilgiyle dinleyin. Duyacağınız her farklı kelime size yeni bir kavram öğretecektir.

Eğer sanata düşkünseniz; müzeleri,  sanat merkezlerini,  tiyatroları ziyaret edebilirsiniz.

Parklar ise İngilizlerin gururudur. Muhteşem güzellikteki ve büyüklükteki İngiliz parklarını mutlaka görmelisiniz. Buralar kendi başınızı dinlenebileceğiniz arzu ederseniz spor yapabileceğiniz yerlerdir.

İngiltere’nin şurası turistik demek İngiltere’ye haksızlık olur. Tarihin bu kadar çok korunduğu bir başka ülkeye rastlamak oldukça zordur. Dolayısıyla ister kuzeyde küçük bir köye gidin, ister en büyük kenti Londra’ya gidin, çevrenizde yaşayan tarihi göreceksinizdir.

Gece hayatından ise söz etmeye gerek bile duymuyoruz  :)