Çocuğunuzun Liseyi Kanada’da Okumasını İster Misiniz?

Lise eğitiminden sonra dünyanın en iyi 10 üniversitesinden biri olan Toronto Üniversitesinde Eğitim alma fırsatı da buna dahil !

Kanada Kuzey Amerika’nın en kuzeyindeki ülkedir.  Başkenti Ottawa’dır. Üst üste dünyanın en yaşanabilir şehirleri Kanada’dan seçilmiştir.  Bu listeye giren, Vancouver, Toronto ve Montreal gibi şehirler, güvenli, temiz  ve kültürel yapısı sayesinde birçok organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Suç oranının düşük olması, göçmenlerin yıllar önceden yerleşmesi çok kültürlü bir ülke olmasını sağlamıştır.

Özetle eğitim standartları, doğal güzellikleri,kültürel özellikleri, düşük yaşam giderleri düşünüldüğünde, öğrencilerin kolay uyum sağlayacağı ülkelerden biridir.Dünya’nın refah düzeyi en yüksek ülkelerinden biri olan Kanada’da, tüm eğitim alanlarında olduğu gibi, dil eğitimi de Kanada hükümetinin kontrolü altındadır.

 

9. Sınıftan 12. sınıfa kadar 1 yıllık ücretler aşağıda belirtilmiştir.
$150.00 Kayıt Ücreti
$14,400.00 Okul Ücreti (8 credits / 8 subjects) (Savings of $7,200.00 with scholarship)
$8,000.00 Konaklama (Kahvaltı & Akşam Yemeği Dahil)
$100.00 Resmi Törenler Ücreti (Mezuniyet)
$90.00 Havale Ücreti (3 Deposits)
$500.00 Muhafaza Hizmeti Sağlama
$700.00 Kitaplar
$300.00 Uniforma
$600.00 Sigorta
$250.00 Hava alanı Transfer
$1,920.00  Okulda öğle yemeği
 $27,010.00 Total (1 Okul Yılı ) (Ya da  $19,810.00 BURS KAZANARAK)

Program ücreti indirimli fiyattır. Kanada doları olarak ödenecektir.

 Royal Elite International Academy, Kanada’nın Ontario şehrinde yer almaktadır. Maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Sınıflar öğrencilerin İngilizce seviyelerine göre belirlenmektedir. Seviyesi belirlenen öğrenciler eğitimlerine başlarlar. Öğrenciler İngilizce eğitimi alıp aynı zamanda lise derslerini de işlemeye başlarlar. Hiç İngilizce bilmeyen öğrenciler için açılan sınıflar ve yapılan programlar farklı olup 9 ay içerisinde İngilizce konuşabiliyor hale gelmesi okulun önemli özelliklerinden biridir.

Öğrenciler her yıl Ocak, Mayıs ve Eylül ayında programa başlayabilirler. Eğitim 8 Ay sürmektedir. 8 ay eğitim alındıktan sonra okul başlayana kadar geçen 3 aylık süre öğrencilerin tatil süresidir.

Ders veren hocalar tarafından öğrencilerin haftalık takip çizelgesi çıkarılıp, aile bireylerine sunulmaktadır. Aileler böylelikle öğrencinin hangi derste ne kadar başarılı olduğunu, sınav ve quiz notlarının ne olduğunu bu raporda net olarak görebilmektedir

.kanada8kanada7

 

 

 

 

 

 

 

Öğrenciler lise eğitimine isterlerse 1 yıllık olarak da dahil olabilirler. Normal eğitim süresi 4 yıldır. 4. Yılını bitiren öğrenciler Kanada’da üniversite eğitimi almaya karar verirse okul öğrencinin , dünyanın en iyi 10 üniversitesi arasında gösterilen Toronto Üniversitesi’nde eğitim alması için gerekli bütün süreci organize etmektedir. %99 oranında kabul almayı başaran okul, bu yönüyle de farklılık göstermektedir.

Öğrencilerin daha aktif ve sosyal olabilmesi için okulda haftalık gezi ve organizasyonlar düzenlenmektedir. Öğrencilere sunulan gezilerin çoğu ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bazı ücretli gezilere ise 20$ ile 30$ arası değişen ücretler ödenerek gezilere dahil olabilirler.

Royal Elite International Academy öğrencilerine sorunsuz konaklama imkanları sunmaktadır. Öğrenciler isterse okulun içindeki, okula ait olan yurtta konaklayabilirler ya da okulun seçtiği Aile yanında kalabilirler. Her iki konaklama seçeneğinde de öğrencilere kendi kültürleriyle uyum sağlayan yemekler okul tarafından öğrencilerine sunulmaktadır.

Konaklama  fiyatı verilen fiyata dahildir.

Endless Abroad ve Royal Elite International Academy ile yaptığı anlaşmalar sonucu öğrencilerden okul kıyafet ücreti alınmayacaktır. Ayrıca diğer programlarımızda da olduğu gibi Vize sürecinde Endless Abroad ailesi ücretsiz danışmanlık sunacaktır.

Detaylı bilgi için ofislerimizi arayabilirsiniz.