Avustralya Dil Okulları

Başkenti Canberra, en büyük şehri Sydney olan bu muhteşem ülkenin ana dili İngilizce’dir.  Avustralya’da dil okulları Sydney, Melbourne, Cairns ve Brisbane’de yoğunlaşmıştır. Hem eğitim alıp hem de tatil yapabileceğiniz bu cennet ülke, BM tarafından hemen hemen her sene dünya’nın en yaşanılabilir ülkesi seçilmektedir. Refah düzeyi yüksek toplumsal yapısı, sıcakkanlı insanları, doğal güzellikleri, hiç dokunulmamış yer üstü kaynakları, parkları bahçeleri ormanları ve muhteşem kıyılara sahip olması ile öğrencilerin tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir.

Sydney-Harbour

Şehir merkezleri tam bir metropol hayatı sunmasına rağmen yeşili ve doğayı asla bozmamış ve korumaya da devam etmişlerdir. Çevrenizde işten, okuldan çıkıp, kumsallara koşan ve sörf yapmayı, yüzmeyi seven insanlar ile beraber olmak istiyorsanız, Avustralyada dil eğitimi almak tam da size göre diyebiliriz. Hem güneşinin sıcaklığı, hem havasının temizliğiyle hayatı tatile dönüştürmeyi başarmış bir cennet köşesi.

sydney

Ülke çok nüfuslu bir yapıya sahip olmasına rağmen asla ön yargı barındırmayan bir sosyal ve politik anlayışla yaşamaktadır. Kendi kalite ve standartlarında bulunan ülkelere oranla eğitimler hem daha düşük maliyetli, hem de para birimi açısında TL ye biraz daha uygundur. Ayrıca mühendislere Nitelikli Mühendislik Vizesi kolaylığı sunan ender ülkeler arasındadır.

Avustralya ile ilgili çok daha detaylı bilgi edinmek için dilediğiniz zaman bizlere 444 3 660 ulaşabilirsiniz.