İrlanda'daki İndirimli Dil Okulları

Aşağıda bulunan sayfalarda Endless Abroad ‘un anlaşmalı olduğu okulların mevcut indirimleri sıralanmıştır. Bu indirimler İrlanda’daki İndirimli Dil Okullarının Türk öğrenciler için yapmış olduğu bir indirimdir. İndirim oranları okuldan okula değişiklik gösterebildiği gibi aynı okulun farklı şubelerinde de değişiklik gösterebilir.

İndirim oranları ve geçerli olduğu tarihler broşürlerde belirtilmiştir. Öğrencimiz bu okulların indiriminden yararlanmaya karar verip kayıt olduğu taktirde var olan indirim öğrencimize uygulanır ve ilerleyen süreçte fiyatlarda oluşabilecek artıştan kayıt işlemini tamamlamış öğrencimiz hiçbir şekilde etkilenmez.

Bu promosyonlar yurtdışı dil okulları yetkilisinin, Endless Abroad’a bildirdiği promosyonlar olup, bu fiyatlarla ilgili bütün sorumluluk, ilgilenen kişi ile yurtdışındaki okullara aittir. Okullar indirimlerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Danışmanlarımız fiyatlar ve indirimler konusunda sizi bilgilendirecektir. Danışmanlarımıza dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz. 

CES

CES

Okul AdıGeçerlilik Tarihi
CES – Dublin31 Aralık 2018

EC

EC

Okul AdıGeçerlilik Tarihi
EC – Dublin06 Temmuz 2018

DELFIN

DELFIN

Okul AdıGeçerlilik Tarihi
DELFIN ENGLISH SCHOOL – Dublin01 Nisan 2018

GRIFFITH COLLEGE

GRIFFITH COLLEGE

Okul AdıGeçerlilik Tarihi
Griffith College – Limerick31 Aralık 2018
Grifitth College – Cork31 Aralık 2018
Grifith College – Dublin31 Aralık 2018

KAPLAN

KAPLAN

Okul AdıGeçerlilik Tarihi
Kaplan International College – Dublin30 Haziran 2018