Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında eğitim almak ( Dil okulu, yaz okulu, akademik programlar) günümüzde hemen her birey için kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelmiştir. Yurtdışı eğitim danışmanlıkları da şüphesiz ki yurtdışında eğitim almayı hedefleyen herkesin profesyonel bir yardım almak için kapısını çaldığı ilk yerdir. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için eğitim alacakları programı ve ülkeyi seçme konusunda, doğru seçimi belirlemede bir çok parametre mevcuttur. Bu noktada öğrencilerin doğru analiz edilmesi, hedeflerinin doğru bir şekilde belirlenmesi işimizin en önemli noktasıdır.

Endless Abroad olarak profesyonel eğitim danışmanlarımız ile öğrencilerimizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini doğru analiz etme konusunda etkin bir ekip ile çalışmaktayız. Yurtdışında çalıştığımız yüzlerce okul ve ülke ile her bütçeye ve her hedefe uygun seçenekler belirleyerek öğrencilerimizi en doğru programla eşleştirmek en temel amacımızdır. Eğitim programlarının yanı sıra; konaklama, hava alanı transferleri, gezi programları ve uçak bileti gibi hizmetlerle de öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu her detayı çözüme kavuşturmaktayız. Yurtdışı eğitim programları için bir diğer en önemli konu ise vizedir. Endless Abroad olarak vize departmanımız öğrencilerimizin hazırlayacakları evrakların belirlenmesi, vize formlarının doldurulması, randevularının alınması gibi uzmanlık isteyen tüm konularda profesyonel olarak destek vermektedir.

Yurtdışı eğitim programlarına karar verme aşamasında herkesin en çok ihtiyaç duyduğu konu başta güven hissetmektir. Bilmediğiniz bir ülkede, bir şehirde ve bir okulda nasıl bir programın sizi beklediğini size en doğru şekilde aktarmak konusunda biz yurtdışı eğitim danışmanlıklarına büyük bir sorumluluk düşmektedir. Biz Endless Abroad ailesi olarak almış olduğumuz sorumluluğun ve yapmış olduğumuz işin önemini iyi bilen bir ekip ile yürümekteyiz.

Endless Abroad yurtdışı eğitim danışmanlığı olarak ilk önceliğimiz şüphesiz ki öğrencilerimizin almış oldukları eğitimden memnun kalmalarını sağlamaktır. Öğrencilerimizin eğitim almaya başladıkları günden dönecekleri güne kadar oluşabilecek sorun ya da ihtiyaçlarınız da yanınızda yer almaktadır. Yurtdışı eğitim danışmanlığı bir ekip işidir ve tüm süreç profesyonel ekibin bir birbiri ile koordineli çalışması sonucu başarılı bir şekilde tamamlanır.