2014 Liderlik Başvuru Sonuçları

Öyle anlar olur ki insan hayatında, tanıştığınız bir insan, okuduğunuz bir kitap, yürürken tercih ettiğiniz bir diğer sokak veya başvurduğunuz bir liderlik ilanı geleceğinizi ve tüm yaşantınızı etkileyebilir, baştan sona değiştirebilir. Kelebek Etkisi denilen bu teoriye inanan bizler, hiç kimsenin yaşamında olumsuzluklara yol açmamak adına, üniversite liderliğinin mihenk taşı olacağı parlak geleceklerde bulanık bir geçmiş olmamak adına, bizlere inanan ve liderliğe önem veren, heyecan duyan kişileri yanlışlıkla veya çeşitli sebepler ile kendimizden uzaklaştırmamak adına, çok ince eleyip sık dokuduğumuz, bol tartışmalı, stresli ve yorucu ama bir o kadar da zevk alarak geçirdiğimiz ön değerlendirme sürecini sonlandırmış bulunuyoruz.

Aşağıdaki listede adı ve soyadının ilk 2 karakteri bulunan arkadaşlarımız ile online olarak mülakatlarda görüşeceğimiz ve tanışacağımız için heyecan duyuyoruz. Bu arkadaşlarımıza mülakat süreci ile ilgili detaylı bilgilerin yer aldığı bir mail 24 saat içinde gönderilecek, ayrıca telefonla ulaşılacaktır.

Gönül isterdi ki değerlendirdiğimiz 2000 civarında başvurunun sahibi olan her genç arkadaşımız ile birlikte ortak çalışmalar yürütebilelim. Maalesef mevcut şirket politikamız, bütçemiz ve organizasyonel/operasyonel imkanlarımız dahilinde temsilcilik başvurularını eleminasyona tabii tutmak zorunda kaldık. Liderlik başvurusu yapmış olup aşağıdaki listede adı bulunmayan arkadaşlarımız ile bu yıl için birlikte çalışma şansımız bulunmamaktadır.

Şunu belirtmek isteriz ki, biz liderlerimizi belirli kriterler eşliğinde belirlemekteyiz. Başvurunuzun olumsuz sonuçlanması sizin başasırız olduğunuzu göstermediği gibi, olumlu sonuçlanan başvurular da büyük bir başarı göstergesi değildir. Yalnızca mevcut iş tanımına ve Endless Abroad Ailesi’nin 2014-2015 eğitim-öğretim yılında belirlediği hedeflere uygun olunduğunun bir göstergesidir. Yaşam boyu bir çok sınav, bir çok başvuru ve bir çok fırsat sizlerle olacak. Hiçbir şeyin şevkinizi kırmasına izin vermeyin, pes etmeyin ve belirlediğiniz vizyon çerçevesinde hedeflerinize ulaşmak için yürüdüğünüz yolda asla yavaşlamayın…

Liderlik başvuruları ile alakalı bir infografik hazırladık, bu infografiği sizlerle paylaşıyoruz. Tüm soru ve görüşleriniz için lider@endlessabroad.com.tr adresine mail gönderebilirsiniz.

infografik

Ahmet Burak Do.Enes Öl.Muhammed Haluk Öz.
Ahmet Gü.Engin Ça.Murat Bi.
Ahmet Te.Erdi De.Murat Çö.
Ahmet Ün.Eren Kö.Mustafa De.
Ali Bahadır Bo.Ersel Or.Mustafa Er.
Alif Burak Ay.Esra Çe.Mustafa Er.
Alper At.Ezgi Kü.Mücahit Ba.
Alperen Öz.Fatih Al.Müslüm Esat Yı.
Anıl Yo.Fatih Ar.Nail Ça.
Arzu Yo.Fatma Ba.Naim Al.
Aslı Kü.Furkan Öz.Oğuz Ça.
Aylin Ay.Gamze Al.Oktay Çi.
Ayşe Nur Kö.Gizem Ka.Onur Öz.
Ayşegül Ar.Gizem Kav.Osman Ya.
Ayşegül Ya.Gizem Nurdan Ça.Ömer Faruk Ka.
Bahar Çı.Gizem Te.Ömer Fuat Gü.
Banu Ul.Gizem Tu.Ömer Ki.
Batuhan Ka.Gizem Tü.Öykü Ko.
Buket Ar.Gizem Us.Özge Co.
Bulut At.Gökçe Ta.Özgür Ço.
Burak Al.Gökhan Ka.Özlem Yı.
Burçin Merve Çe.Gözde Yü.Seçil Seda Iş.
Buse Bu.Güzide Uy.Sefer Gü.
Büşra Ça.Halilcan Ta.Semih Öz.
Büşra Di.Hande Nur Ha.Side İn.
Büşra Su.Hasan Şa.Simge Ça.
Büşra Ür.Hazal Bo.Su Or.
Cansu Ko.Hilal Ak.Süleyman Te.
Cansu Se.Hüseyin Öz.Şeyma Uy.
Ceren De.Hüseyin Sezer De.Şükran De.
Coşkun Ze.İbrahim Can Gü.Talha Ka.
Derhan Da.İbrahim Kaan Kı.Tarık Di.
Dilan Su.İdil Ka.Tuğçe Çe.
Dilara Ka.İsmail Ka.Tuğçe Er.
Doğukan Çi.Kaan Er.Uğur Ac.
Duygu Şe.Mazlum Ka.Uğur Pe.
Ebru Er.Mehmet Ka.Yağmur Ba.
Ela Ka.Mehmet Melih At.Yasemin Gü.
Elanur Oy.Mehmet Nazif Da.Yekta Öz.
Elif Burcu Ko.Mehmet Ok.Yusuf Ca.
Elif Gö.Mehmet Said Dö.Yusuf Özkan Çe.
Emel Almira Sa.Mehmet Ümit Ak.Zeran Sevcan Co.
Emre Ka.Melike Ba.Zeynep Deniz Fı.
Emre Ün.Merve Şe.Zeynep Or.
Emrullah Ya.Muhammed Ali Ta.