Anasayfa Slide

TANımMM

Akademik Eğitim Seminerimize Davetlisiniz!

Amerika’da Lisans ve Yüksek lisans eğitimi almak isteyen herkes ‘’Akademik Eğitim’’ seminerimize davetlidir!!!! 8 Haziran Cuma günü Alvernia University, Point Park University, Concordia University – Saint Paul, Rivier University, Virginia Wesleyan University ve West Virginia State University ‘nin Türkiye bölge müdürü ofisimizde öğrencilerimiz ile buluşacaktır. Seminerimiz ücretsizdir. ... Devamını Oku »

Kur Artışı Karşısında Yapılacaklar

Yılın her döneminde Türkiye’deki öğrenciler de farklı dilleri öğrenmek, farklı ülkelerin kültürlerini keşfetmek, globalleşen dünyaya ayak uydurabilmek adına yurtdışında eğitim almayı tercih etmektedirler. Yurtdışında eğitim almak için bütçe planlaması yapmak bu işin en önemli noktalarından biridir. Öğrenciler bütçelerine göre bir ülke ya da okul bulamaları gerekmektedir. ... Devamını Oku »

Düşündük Taşındık

Büyüme sürecimize paralel olarak size daha iyi hizmet sunabilmek adına yeni merkez ofisimizi Torun Center‘a taşımaya karar verdik! Adresimiz; Fulya Mah. Büyükdere Cad. Torun Center D Blok Kat:3 Ofis:10 Şişli/İSTANBUL Navigasyonunuzla buradan ulaşabilirsiniz. Devamını Oku »

Endless Abroad Franchise Veriyor!

Yurtdışı Eğitimde Franchise Fırsatı Günümüzde yükseköğrenimden sonra şüphesiz en büyük gereksinim yabancı dil eğitimidir. Gerek vizyonel açıdan gerekse de gelecekteki kariyer planları açısında yabancı dil eğitimi gereksinimi göz ardı edilemez. Türkiye’de her yıl bu sebeplerden dolayı eğitim için ortalama 100.000 öğrenci yurtdışına gitmektedir. Türkiye’de ki ailelerin ... Devamını Oku »

Endless Abroad Turist Vizesi yapıyor…

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 2004’den bu yana; Dil Okulu, Erasmus Staj, Work and Study, Herşey Dahil Programı, Yaz Kampı, Kültür Turu, Lise, Lisans ve Yüksek Lisans programlarıyla binlerce öğrencinin vize işlemlerini sorunsuzca halletmiş ve yurtdışına çıkmasını sağlamıştır. Ancak bu süreçte çok fazla sayıda turist vizesi isteği ... Devamını Oku »

Endless Miles üyesi olmaya hazırmısın?

Endless Miles ® Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’nın mevcut ve potansiyel müşterileri için geliştirdiği özel yatırım programıdır. Endless Miles üyeleri biriktirdikleri miller ile ücretsiz olarak yurt dışı eğitim programlarına katılabilir ya da uygun oranda indirim kazanabilirler. 18 yaşından büyük herkes Endless Miles üyesi olabilir. 18 yaşından ... Devamını Oku »