Ankara Anlaşması Vizesi – ECAA

ECAA Başvuru Koşulları

ECAA vizesinde, belirli bir başvuru koşulu yoktur ancak programın suistimal edilmesini önlemek amacıyla, İngiltere’ye gittiğinde başarı şansı yüksek ciddi adayların başvurularını kabul edebilmekteyiz. Bu programa başvuru için koşullar şunlardır: • TC Vatandaşı olmak • En az lise mezunu olmak • 18 yaşından büyük olmak • İngiltere’de ... Devamını Oku »

ECAA Nedir?

ECAA, İngilizce adıyla European Community Association Agreement (Avrupa Topluluğu İşbirliği Anlaşması)’nın kısaltılmış adıdır. ECAA Vizesi, ya da daha yaygın bilinen adıyla Ankara Anlaşması vizesi, Avrupa Birliği ile işbirliği anlaşması imzalamış olan ülkelerin vatandaşlarına, İngiltere tarafından verilen İş Kurma izni vizesidir. Normal koşullarda bu vize, sadece Romanya, ... Devamını Oku »

ECAA Vizesi Size Neler Sağlar?

ECAA vizesi, kendine güvenen ve İngiltere’de kendi kuracağı bir işte çalışmak isteyenlere, İngiltere’de yaşama ve çalışma olanağı sağlayan, sadece Türk Vatandaşlarının yararlanabildiği çok özel bir vizedir. Bu vizenin sağladığı yararlar şu şekilde özetlenebilir: Kurasız yok Çekiliş yok Herkese İngiltere’deki ECAA vizesinde çekiliş yoktur. Kendine ve yapacagi ... Devamını Oku »

Herşey Dahil Ücretimiz

Ücretimize, vize öncesi ve sonrası, ENDLESS ABROAD Türkiye ve İngiltere ofisleri danışmanlık hizmeti, calistigimiz muhasebe şirketi tarafından İngilizce profesyonel iş planı (Business Plan) hazırlanması dahildir.Basvuru sonrasi dosyanizin ingiltere buyukelciliginde ve icisleri bakanliginda takibi herhangi bir olumsuzlukta duruma mudahil olma ve herhangi bir sebepten dolayi red almanizda ... Devamını Oku »