BAYSWATER COLLEGE (LONDON)

BAYSWATER COLLEGE (LONDON) Hakkında

  • LSC Stanton'ye Hoşgeldiniz! İngilizce'yi Londra'da öğrenmek isterseniz, yapacağınız en doğru seçim London Study Centre olacaktır! London Study Centre, 35 senedir kalitesi British Council tarafından onaylanmış, adı üstünde, Londra'da faaliyet gösteren bir lisan okuludur. Londra'daki binamızda, yetişkin ve 16 Yaş Altı grubuna uygun fiyatlarda kurslar sunmaktayız. Amacımız tüm öğrencilerimize hak ettikleri, Kalite, Değer ve Başarı'yı sunmaktır. Tüm kurslar ve ücretlerimizle beraber, LSC Stanton'de devam eden diğer aktivitelerle ilgili bilgileri www.lscstanton.co.uk sitemizden araştırabilir, sorularınız enquiries@lscuk.co.uk adresine yollayabilirisniz. Sizi en kısa zamanda LSC Stanton'ye mutlaka bekliyoruz... Margaret Margaret McLeod, Principal Neden LSC Stanton? Kalite, Değer, Başarı - Hepsine sahip olabilirsiniz! LSC Stanton'de sunduğumuz hizmetler: Kalite - British Council ve ISI tarafından onaylı kalitemiz Bol seçenekli İngilizce kursları - Haftada kaç saat ve ne süreyle eğitim alacağınızı siz seçin – Karar sizin! Devam Uygun fiyatlar zaten hesaplı olan fiyatlarımızı 2014 senesi boyunca dondurduk! Öğrenci desteği Londra'da geçirdiğiniz zamanın keyifli ve hatıralarınızda yer edecek kadar anlamlı olması için elimizden gelen tüm çabayı göstermek görevimizdir.Devam Sıcak & içten bir ortam - 35'ten fazla ülkeden arkadaş edinebileceğiniz benzersiz bir atmosfer LCS'nin tüm öğrenciler tarafından bilinen en önemli özelliklerinden biridir Bunu sadece biz söylemiyoruz - her sene LSC Stanton'ye gelen binlerce öğrenci bunun en güzel kanıtı.

LSC Stanton iü dil okulu Queensway, Bayswater metro istasyonları arasında Londra'nın en nezih semtinde Zone 1 de bulunuyor.

Okulumuz lokasyon olarak tam 4 adet metro istasyonuna çok yakın konumda: Bayswater (2 mins), Queensway (4 mins), Royal Oak (5 mins), Paddington (10 mins)

Queensway çok metropol bir semt olup bir çok bar, restaurant ve alışveriş yerine ev sahipliği yapmaktadır ayrıca LSC Stanton Londra'nın en gözde yerlerine yürüyüş mesafesindedir. Whiteleys Shopping CentreWithin ve Portobello Road yürüyerek (10 minutes), Kensington Gardens / Hyde Park (5 minutes), Royal Albert Hall (15 minutes)

Okul binasında 15 adet sınıf bulunmakta ve tüm sınıflar gün ışığı aldığından ferah ve aydınlık bir çalışma ortamı sunmaktadır. Akıllı tahtalar klima ve diğer ekipmanlar siz değerli öğrencilerin kullanımındadır. 

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Sertifika programları mezuniyetinize veya mevcut is tecrubenize ekleyebileceginiz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alananızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Residence

Residence konaklama seçeneği genellilkle okulların çok yakınlarında ve şehir merkezinde yer alır. Bu residence’larda odalar tek ya da iki kişilik olup, 3 öğün yemek servisi verilmektedir.

Devamını Oku

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım