BELL ENGLISH (Londra)

BELL ENGLISH (Londra) Hakkında

  • Çok çeşitli kültür merkezi olan Londra 'da Bankside bölgesinde Times Nehri'nin güneyinde yeni binası ile konumlanmıştır.
  • Okul ünlü Londra köprüsüne , metro istasyonuna 8 dakika yürüme mesafesinde olup,Shakespeare'in Globe Tiyatrosuna,Tate Modern sanat galerisine ulaşılabilecek bir konumdadır.
  • Nehrin karşısında ki Ünlü St Paul Katedrali'nin kubbesi görülebilir.Katedral'e Millennium Köprüsünden geçerek ulaşılabilir.
  • Öğrenciler, en son dokunmatik ekranlı etkileşimli beyaz tahtalara sahip klimalı sınıflarda ders alırlar.
  • Okul yakınlarında çok çeşitli mutfak kültürlerine sahip cafe ve restaurantlar bulunmaktadır.

Okul Pazartesi'den Cuma gününe kadar 8.00 -17.00 saatleri arasında açıktır. Öğrenciler bu saatlerde okulun her türlü mkanlarından yararlanabilirler, ders arası kullanabilecekleri kahve makinası , ders sonrası çalışabilecek ve pratik yapabilecek bilgisayar laboratuvarları bulunmaktadır. Bilgisayar odasında test çözebilir , DVD seyredebilir, kitap okuyabilir, eksik kaldığınız konular için laboratuvarda görev alan öğretmenlerle çalışabilirsiniz.Fptokopi, Scan etmek, WiFi ücretsidir.Genel İngilizce , ILETS sınavlarına hazılrık ve üniversiteye hazırlık programaları bulunmaktadır.İngiltere 'de üniversite okumayı amaçlayan öğrenciler okulun üniversiteye hazırlık programlarına katılabilirler ve öğretmenlerinin yönlendirmesi ile kendileri için en uygun üniveristelere başvuru yapabilirler.

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Sınavlara Hazırlık Programlarının Amerika, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada gibi İngilizce konuşulan ülkeler başta olmak üzere yurtdışı eğitim almak isteyen ve ana dili İngilizce olmayan uluslararası öğrencilerin, bir üniversiteye başvuru yapmadan önce TOEFL ve IELTS testlerine girmesi gerekmektedir.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Yurt dışı dil eğitimi için yurtdışına giden öğrencilerin en çok tercih ettiği konaklama türü aile yanı konaklamasıdır. Aile yanında pansiyoner olarak, tek kişilik odada kalma ya da odayı yabancı uyruklu bir öğrenciyle paylaşıp çift kişilik odalarda konaklama imkanı mevcuttur. İsteğe bağlı olarak yemekli veya yemeksiz konaklama opsiyonu bulunmaktadır. Yemekli opsiyon seçildiği takdirde yemek işleriyle uğraşmanıza gerek kalmayacaktır.

Devamını Oku
Yurt Konaklama

Konaklama için en iyi seçeneklerden biri yurtlardır. Öğrenciyseniz üniversitelerin çoğu size yurtlarda konaklama imkanı tanır. Birçok yurtta yemek verilmekle beraber bazı yurtlarda mutfaklarda kendi yemeğinizi kendiniz yaparsınız. Bu hizmet yabancı öğrencilerin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Çünkü sunduğu sosyal ortam ve diğer öğrencilerle kuracağınız ilişkiler için iyi bir yol olmasının yanında, farklı yemek kültürlerinden en düşük oranda etkilenmenize imkan tanımaktadır. Yurt odaları tercihe göre tek kişilik veya çift kişilik olabilir. Ayrıca yurda göre erkek, kız ya da karma olabilmektedir.

Devamını Oku

BELL ENGLISH (Londra)

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım