Ezgi İşbilir

Yurtdışı Eğitim Semineri

Günümüzde, her insanın aklının bir köşesinde ‘Yabancı dil’ ve ‘Yurt Dışı’na dair sorular mevcut. Önemli olan bu sorulara yanıt bulup, sonuçlandırmaktır.  Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık ailesi olarak hedef kitlemize yardımcı olmak, onların hayat maratonlarında yanıtsız kalan sorularına ‘Yurt Dışı Eğitim Seminerleri’miz ile yanıt olmak ... Devamını Oku »

Work and Travel Nedir? Ne Değildir?

Amerika Birleşik devletleri tarafından gerçekleştirilen, 18-26 yaş arasındaki öğrenciler arası kültürel etkileşimi sağlamak amaçlı kurulmuş, 1961’den beri uygulamada olan bir programdır. Work and Travel (WAT) programını en genel şekilde tanımlamak gerekirse; öğrencilerin sadece yaz sezonunda ABD’de geçici işlerde çalışmaları ve geri kalan zaman dilimlerinde İngilizce diyaloglarda bulunarak ... Devamını Oku »

Malta’da Yaz !

Akdeniz’in göbeğinde bulunan üç adadan en büyüğü Malta; hem eğitim hem de tatil için son yılların en gözde yerlerinden birisi. Bu adanın etkinliğini artıran en önemli nedenlerden birisi de 2003 yılından itibaren Türkiye ve Malta arasındaki vize sorunlarının çözümlenmiş olmasıdır. Bugün Malta, vize kolaylığı nedeni ile ... Devamını Oku »