Gokmen-Ozdemir

Endaca – Yeni Nesil Online Dil Okulu …

Bir projede benim için en önemli şey, her zaman dile getirdiğim gibi projenin dokunduğu herkese heyecan vermesidir. Endaca, bizim için projeye başladığımız ilk günden bugüne kadar içimizdeki heyecanın artmasını sağlamış olan vizyoner bir girişimdir. Çünkü içimizdeki heyecanın tek nedeni, oluşturduğumuz girişime olan inancımızdır. Bizim için aslında ... Devamını Oku »

Yurtdışında Eğitimin En Büyük Avantajı Nedir?

Eğitim için yapılan yurtdışı ziyaretleriniz, size sadece almak istediğiniz eğitimin donelerini eklemekle kalmayacak, belki de hiç farkında olmadığınız kültürle kaynaşmayı, bununla birlikte insanları biraz daha iyi anlamanızı, hatta Dünya’ya çok daha farklı gözlerle bakabilmenizi sağlayacaktır. Tabii ki alacağınız dil eğitimi, lisans ve yüksek lisans eğitimleri, kısacası ... Devamını Oku »

Her Yer Türk!

Yurtdışına çıkma hazırlığında olan tüm öğrencilerimizin öncelikli korkusu gittikleri ülke, okul ve çevresinde Türk öğrenci olmasıdır. Dünyanın her yerinde Türkle karşılaşabileceğiniz gerçeği, “bu durum ingilizce öğrenebilme sürecini gerçekten olumsuz etkiliyor mu?” sorusunu akıllara getiriyor. Bazı öğrencilerin küçük şehirleri tercih ederek Türk sayısının az olduğu yerlerde eğitim ... Devamını Oku »

İngiltere’de Yaşam Pahalı İmiş!

Yurtdışı planı yapan her öğrencinin kafasındaki ilk kaygılardan bir tanesi sanırım bu olmaktadır. İngiltere, özellikle para biriminin değerinden dolayı normal olarak bizlere pahalı gelebilir. Eğer siz İngiltere’ye gidiyor ve bir hotelde kalarak 1 hafta çok iyi bir tatil yapıyorsanız, ve dönerken harcadığınız parayı TL’ye çeviriyorsanız, İngiltere’nin ... Devamını Oku »