İngilizceye Maruz Kalmak

Artık herkesin öncelikli hedeflerinden biridir İngilizce öğrenmek. Görüldüğü kadar kolay olmayan bu yolda öğrencilere birçok görev düşmektedir. Öğrenciler pratik yapabilmek için arkadaş edinmeli, şehirleri gezmeli, kültürel ya da sosyal aktivitelerde bulunmalı ya da müzikal, tiyatro gibi faaliyetlere katılmalıdırlar.

hsd

Endless Abroad ailesi olarak öğrencilerin üzerindeki yükleri azaltabilmek adına bir çok hizmet hazırladık. Hazırlamış olduğumuz “Her şey Dahil” paket programlarına bir çok aktivite ekledik. Eğitim aldığınız ülkede sizi İngilizce’ye maruz bırakabilmek için elimizden gelen her şeyi yaptık. Öncelikli amacımız, gitmiş olduğunuz şehre olabildiğince hızlı alışmanız ve hemen akabinde şehrin turistik yerlerini gezip görmeniz ve yeni arkadaşlar edinerek her günün tadına varmanız. Nitekim İngilizce pratiğinizi hızlandırmış olacaksınız.

Tercihiniz Londra, New York  ya da Malta seçeneklerinden hangisinden olursa olsun, hepsinde aynı uygulama geçerli. Bu programların içinde yer alan gezilere, etkinliklere  katılabilir arkadaş çevrenizi geliştirebilirsiniz ve pratik yapma konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

www.herseydahil.com.tr

Gizem SÖNMEZ