Kubilay-Guler

Denizli Yurtdışı Eğitim

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe, aktif olarak hizmet vermekte olan Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, 13 yılı aşkın bir süredir Türkiye genelinde 8000 binden fazla öğrencinin yurtdışı eğitim hayallerini gerçekleştirmiştir.  Dil öğrenmenin bir ihtiyaç haline geldiği günümüz dünyasında,  yurtdışı eğitim, bir dili yerinde ve en doğru haliyle ... Devamını Oku »

Çoğu Öğrencinin Hayali: AMERİKA!

Çoğu öğrencinin bir Amerika hayali vardır! Bu hayali gerçekleştirmenin en kolay yolu ise Work and Travel programıdır. ‘Work and Travel’, yani ‘çalışma ve gezme’ olarak adlandırılan üniversite öğrencilerinin yaz süresince ABD kültürünü ve yaşam tarzını tanımalarına imkan sağlayan, bunu yaparken de masraflarını karşılayabilmeleri amacıyla belirli işlerde ... Devamını Oku »

Vize Başvurusu İçin Tavsiyeler

Vize başvurusuna giderken dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan birisi giyimdir. Konsolosluklar o ülkenin resmi kurumları olup, konsolosluk görevlileri de o ülkenin temsilcileridir, bu nedenle dış görünüşünüze vereceğiniz önem aynı zamanda onlar için kendilerine verilen saygıyı da göstermektedir. Herhangi bir ülke konsolosluğuna vize başvurusu için gittiğinizde bir ... Devamını Oku »

Özgürlükler Ülkesi!

O her insanın hayalidir… Hatta bazıları onu ‘dünya içindeki dünya’ olarak tanımlar. Çünkü içinde bütün insanların, inançların, renklerin, seslerin, ezgilerin ve lezzetlerin bulunduğu bir ülkedir, Amerika! Kimisi heybetinden, kimisi uzaklığından, kimisi ise masraflarından korkar onun. Ama gel gör ki, bi cesaret eden… bi giden… aşık olur ... Devamını Oku »

2 Yılda Lisans!

Hayatımız sürekli bir eğitim koşuşturmacası ile geçip gidiyorken ne yazıkki ülkemizdeki eğitim sisteminden dolayı öğrenciler istedikleri bölümlerden ziyade puanının yettiği bölümlerde okumaktadırlar. İlk etapta sınava hazırlık süreci, ardından lisansa hazırlık ve son olarak lisans eğitimi derken ortalama 6 yıl ile sonuçlanan bir lisans serüveni… Peki ya ... Devamını Oku »

5 Adımda Yurtdışında Eğitim

1. ADIM – ARAŞTIRMA VE ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK Bu yazıyı okuyor olduğunuza göre, büyük olasılıkla yurtdışı tecrübeniz için ilk aşamadasınız. Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık olarak araştırma ve danışmanlık sürecini en önemli süreç olarak gördüğümüzü belirtmek isteriz. Zira, bu süreçte elde ettiğiniz veriler, bir sonraki aşama olan ... Devamını Oku »