Malta Dil Okulları

Malta günümüzde İngilizce öğrenmek için en çok tercih edilen ülkelerden biridir. Dünyaca ünlü okullardan bir çoğunu Malta’da bulabilmeniz mümkündür. Bununla birlikte Malta merkezli olan ve kalitesini kanıtlamış okullar da karşımıza çıkmaktadır. Ülkede 2 ana dil mevcuttur; Maltaca ve İngilizce.

Malta’nın günümüzdeki en önemli avantajlarının başında Shengen Vizesi ile eğitim alıyor olmanız gelir. Bu sayede Malta’daki eğitiminiz süresince bir çok farklı ülkeye çok uygun bütçeler ile kısa ziyaretler yaparak farklı ülkeleri görme şansınız olabilmektedir. Bu avantaj doğru kullanıldığında, öğrenciler ülkemize dönüşleri ile birlikte CV’leri için büyük bir avantaj sağlamış olurlar.

Tam bir öğrenci ülkesi olan Malta, öğrencilere aldıkları eğitimlerin dışında sıcak bir ortam sunarak eğlenceli bir dönem geçirmelerini sağlamaktadır.

Bu avantajların yanında fiyat avantajından bahsetmeden olmaz! Malta, diğer ülkelere nazaran daha ekonomiktir. Okul ve konaklama ücretleri çeşitlilik göstermektedir lakin ekonomik olduğu bir gerçektir. Öğrencilerimiz, gerçekten çok eğlenceli, ekonomik ve dolu dolu bir eğitim dönemi yaşamaktadır/yaşayacaktır.

Şimdiden söyleyebilirim ki Malta, sizde hiç bir zaman bir pişmanlık uyandırmayacaktır. Her açıdan tüm planlarınızı gerçekleştirebileceğiniz bir ülke olduğunu konusunda kefil olabilirim.

Seçenekleriniz arasında olan Malta’ya biraz daha dikkatli incelemenizi tavsiye ediyorum.

Gökmen ÖZDEMİR