Eğitim ve Danışmanlık Hizmetlerine Profesyonel Bakış

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Ve Danışmanlık Hizmetleri Denizli ekibi olarak bu yazımızda eğitim ve danışmanlık hizmetlerine bakış açımızı ve bu pencereden yurtdışı eğitiminde Denizli ilimize katkılarımızı gündeme getirmeyi amaçladık.

Öncelikle danışmanlık hizmeti denildiğinde aklımıza hizmet verme ve yardım alma süreçlerini içeren iki yönlü bir etkileşim gelmektedir.

Öğrencilerimizin yabancı dil ve yurt dışı ile ilgili soru ve sorunlarına çözüm ortaklarımız ile birlikte en uygun cevabı bulmaya çalışıyoruz. Yani hizmet verme sürecini yürütürken yardım alan müşterilerimizin en az zahmet ile en iyi hizmeti alabilmeleri için programlar oluşturmaktayız. Bu programları siz değerli müşterilerimizle daha kapsamlı olarak paylaşmak düşüncesinden yola çıkarak  firmamız içerisinde yazılım destek bölümümüzü kurduk ve çalışmalarımıza başladık. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için yaptığımız bu çalışmalarımızı kurduğumuz internet sitelerimiz ile de sizlerle paylaşıyoruz.

herseydahilBu projelerimizden ilki,  İngiltere, Amerika ve Malta ülkeleri için oluşturulmuş Her Şey Dahil programlarımızdır. Bu programlarımız içerisinde dil okullarında aldığınız eğitimlerle birlikte programa dahil olan gezi turları ve çeşitli aktivitelerle öğrendiklerinizi anında uygulama imkanı bularak, farklı kültürleri de tanımış oluyorsunuz. Daha ayrıntılı bilgi için www.herseydahil.com.tr adresimizi ziyaret ediniz.

Diğeri,  İngiltere, Amerika, Avusturalya, Kanada ve Malta ülkelerindeki üniversitelerin ve eğitim kurumlarının ücretsiz, indirimli, özel kampanyalı eğitim fırsatlarını içeren www.kampanyalidilokulu.com projemizdir.

Bir diğeri  ise, ABD’nin kültürler arasında yakınlaşma sağlamak ve sezonluk olarak artan düşük veya orta vasıflı çalışan ihtiyacını karşılamaya yardımcı olmak amacıyla 1961’den beri sürdürdüğü bir program olan Work and Travel (WAT) programına dair tüm sorularınıza cevap bulacağınız www.wat2014.com projemizdir.

Son olarak da, Yurtdışı Eğitim İmkanları konulu seminerlerimiz projesi olup Türkiye’den ve yurtdışından konuşmacıların katılacağı bu seminerlerle ilgili detaylı bilgiyi www.yurtdisiegitimsemineri.com adresimizden ulaşabilirsiniz.

İlerleyen dönemlerde diğer projelerimizi de sizlerle paylaşacağız.

Son olarak firmamızın uzun dönemli stratejisi ve yeni açılan ofisimizden bahsederek bu bilgilendirme yazımı tamamlamak istiyorum.

Danışmanlık sözcüğü, bildiğiniz gibi danışmaktan gelmektedir. Bizler de yurtdışı eğitimi ile ilgili yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizi siz danışanlarımızın fikir ve görüşleri doğrultusunda her geçen gün daha da artırmayı hedeflemekteyiz ve stratejik planımız basamaklarında biri olan Türkiye’nin dört bir köşesinde yeni ofislerimizin açılması ile hizmetimizi yaygınlaştırmayı planlamaktayız. Hızla büyüyen firmamız son olarak hizmete açılan Denizli şubesiyle de Denizli Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık sektöründe de sizlere nitelikli ve kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktayız.

Saygılarımla.

Sinem GÖZÜAÇIK
Eğitim Danışmanı