Bournemouth-Bournemouth University, Talbot Campus Yaz Kampı

Bournemouth-Bournemouth University, Talbot Campus Yaz Kampı Hakkında

  • İnsanların Bournemouth’u ziyaret etmek için birçok sebebi var. Ancak en önemli sebebi şüphesiz ki plajı! Birleşik Krallık; Bournemouth, her yerinden plaj severlere kapılarını açıyor!
  • Bournemouth İngilter’de sayılı güneşli ve ılıman iklime sahip lokasyonlardan biridir.
  • Yaz ayları, şehirde bedava müzik ve sokak yemeği sunan etkinlikler düzenlenmektedir.
  • Öğrenciler Talbot Kampüsü Bournemouth Üniversitesi'nde öğrenim göreceklerdir. Kampüs, tam donanımlı bir spor merkezi ve spor salonu olan Sir Michael Cobham Kütüphanesi, Öğrenci Merkezi ve SportBU gibi ana üniversite tesislerini bulacağınız yerdir.
  • Atrium Sanat Galerisi, Öğrenci Salonu ve büyük bir dış mekan gibi diğer sosyal alanların yanı sıra, arkadaşlarınızla gevşeyebileceğiniz ve bazı aksama sürelerinin tadını çıkarabileceğiniz bir dizi kafe, restoran ve Öğrenci Birliği tarafından işletilen Dylan's Kitchen & Bar da bulunmaktadır.
  • Aile yanında konaklayan öğrenciler için ücretsiz shuttle ulaşımı

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım