Brighton University / Yaz Kampı

Brighton University / Yaz Kampı Hakkında

  • Her yıl binlerce öğrenci İngiltere' deki renkli, eğlenceli, festivallerle dolu bu şehre gelmektedir. Sahillerinde, eski Viktorya dönemine ait İskelesi boyunca gezintiye çıkmak, bu şehrin en az festivalleri kadar ünlü bir aktivitesidir. Bu şehir aynı zamanda 'Britanya'nın en huzurlu kenti' olarak adlandırılır. Öğrenciler Brighton Universitesi'nin Moulsecoomb Kampüsünde eğitim görecekler, Bu kampus Birghton Universitesi'nin en büyük 5 kampsünden biridir ve Brighton şehir merkezi sadece iki mil uzaklıktadır. Kampus Lokasyonu: Öğrenciler şehir merkezine düzenli otobüs servisleri ile kolayca ulaşabilirler. Kampus şehir merkezine 5 mil kadar uzaklıktadır. Aktiviteler: London, Canterbury, Brighton (return bus ticket, Brighton Pavilion, Brighton Sea Life Centre, Canterbury Cathedral, Thames Cruise, London Eye, Rain Forest Cafe, Planet Hollywood.
  • Bir zamanlar küçük bir balıkçı köyü olan Brighton, 1750-1850 yılları arasında Prens Regent'in (daha sonra Kral George IV) deniz kenarındaki saraydaki Kraliyet Pavyonu'nda yaşamaya başladığında hızla büyüdü. Brighton, Birleşik Krallık'ın en popüler destinasyonlarından biridir ve 250.000 kişinin yaşadığı canlı bir kozmopolit şehirdir ve uluslararası öğrencilerin yaşaması ve öğrenimi için ideal bir yerdir.
  • 2 Yarım Gün Londra, 1 Tam Gün Londra ve 1 Tam Gün Canterbury Gezisi!
  • London Eye, Thames River Cruise ve Londra’da Akşam Yemeği!

SUNULAN PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programlarımızda öğrenciler birbirlerinden seviye seviye olarak ayrılırlar. Öğrencilere uzman kadromuzun bilgi ve birikimi eşliğinde ingilizce dil eğitimi, en etkili ve doğru kullanım şekilleriyle birlikte ele aktarılır.

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım