Çekya Yaz Okulu ve Fiyatları

Çekya Yaz Okulu

Çekya yaz okulları ile yurtdışında yabancı dil öğrenme ve yurtdışında yaşama hayallerinizi birlikte gerçekleştirebilirsiniz.

Dünyanın her yerinde sunulan yaz okulu programları ile sosyal, ekonomi ve sanat alanlarında en önemli ülkelerde tatil yaparken bir taraftan da yaz okulları programlarına katılım ile yabancı dilinizi de geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yurtdışı yaz okulları ile Çekya’da sıkılmanız asla mümkün olmayacak.

Çekya'da Yaz Okulu ve Fiyatları Hakkında Bilgiler

Yaz okulu programları, Endless Abroad’un uzman olduğu eğitim alanlarından biridir. 18 yıllık deneyimle dünyanın birçok ülkesinde sunulan yaz okulu programlarını portföyünde bulunduran Endless Abroad, onlarca okulla olan çalışmalarından öğrencilerini de yararlandırmak ve en zengin deneyimi en uygun fiyata sağlamak gibi bir misyona da sahiptir.

Birleşik Krallık, Amerika, Kanada, İrlanda, MaltaAlmanya ve İspanya başta olmak üzere birçok ülkede bulunan dil okullarının, lise ve üniversitelerin sunduğu çeşitli yaz okulu programlarını öğrencileriyle buluşturmakta, her amaca ve bütçeye uygun bir program sağlamaktadır.

Çekya, dünyanın en heyecan verici ve kültürel açıdan en zengin ülkelerinden biridir.

Çekya Yaz Okulu'nun bir parçası olmak size dünyanın önde gelen küresel ülkelerinden birinde eğitim görme ve yaşama fırsatı verecektir.

Yüzyıllardır dünyada ticaretten sanata kadar birçok alanda merkezi olan Çekya'da, Endless Abroad’un sunduğu ayrıcalıklı yurtdışı yaz eğitimi fırsatlarıyla uzman öğretmenlerden yabancı dil öğrenme fırsatınız var.

çekya yaz okulu

Çekya Yaz Okulu Hakkında

2022 Çekya yaz okulu programlarına katılım için öğrenim ücretlerini ve program içeriklerini Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanları ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Çekya Yaz Okulları Öğrenim Ücretleri

Yurtdışı yaz okulu programları sadece eğitim değil konaklama, gezi ve transfer gibi birden fazla noktada öğrenciye tam bir paket şeklinde sunulduğu için genellikle salt dil eğitiminden veya work and study gibi eğitim türlerinden daha maliyetlidir. Bu sebeple programlar, belirli tarih aralıklarında ve belirli sürelerde sunulmaktadır (maksimum 12 hafta gibi).

Yurtdışı Yaz Okulu'ndaki yerinizi garantilemek için ücretlerinizin bir kısmını (depozito) ya da tamamını eğitim öncesinde ödemeniz gerekecektir. Ücretlerinizi nasıl ödeyeceğiniz ile ilgili ayrıntılar, başvuru sürecinin bir parçası olarak sağlanacaktır.

Lütfen aklınızda bulundurun:

Çekya Yaz Okullarına ilişkin rakamlar dönem dönem değişebilmektedir.

Çekya'da Yaz Okulu ve Yurtdışı Eğitim Süreleri

Çekya Yaz Okulu ile eğitim alınan okul ve programa bağlı olarak ortalama 12 haftaya kadar eğitim almak sizin için eşsiz bir fırsat olacaktır. Yaz okulları ve yurtdışı eğitim süresi genellikle iki - üç ay kadarken öğrencilerin tercihine göre süre değişebilmektedir.

2022 Çekya Yaz Okulu Tarihleri Nelerdir?

Yurtdışında alınacak yaz okulu programlarının tarihleri ülkeden ülkeye, okuldan okula değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte bir tarih aralığı vermek gerekirse çoğunlukla Haziran – Eylül ayları, yurtdışı yaz okulları için en uygun zamanlardır.

Çekya Yaz Okulu Programı

Çekya Yaz Okulu Vizesi

Yurtdışında eğitim almak isteyen kişilerin, başvuracakları ülkede kabul gören kısa ya da uzun dönem öğrenci vizesini almaları gerekmektedir. Programın türünden bağımsız olarak alınması gereken öğrenci vizesiyle ilgili işlemleri ise Endless Abroad’un uzman danışmanları ile iletişime geçerek öğrenebilir ve süreç boyunca profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Yaz Okulu Konaklama

Konaklama, yaz okulları programlarında bulunan en önemli noktalardan biridir. Yurtdışında eğitim alacağınız süre boyunca bulunacağınız konaklamanın türü, konumu, sunulan yemek ve temizlik hizmetleri ve odanızın sahip olduğu imkanlar, alacağınız eğitimin verimini de artırmaktadır.

Gittiğiniz şehirde, bulunduğunuz süre zarfında aile yanı, yurt ya da öğrenci evi konaklamalarını tercih edebilirsiniz. Sahip olduğunuz maddi imkanların yanı sıra istek ve ihtiyaçlarınız da bu konuda belirleyici etkenlerdir.

Aile yanı konaklaması, okulların sürekli denetlediği ve resmi olarak seçilmiş ailelerin evlerinde sağlanmaktadır. Yemekli veya yemeksiz rezervasyonlar yapılabilir, tek veya çift kişilik odalarda özel yahut paylaşımlı banyo seçenekleriyle konaklama sağlanabilmektedir.

Yurt veya öğrenci evi seçeneklerine kıyasla daha uygun maliyetlerle sağlanabilen aile yanı konaklaması, öğrenciler arasında oldukça popülerdir.

Yurt konaklaması, seçenekler arasında en lüks ve maliyetli konaklama türüdür. Otellerde, rezidanslarda veya villalarda sunulan yurt konaklaması ile istek ve ihtiyaçlarınıza uygun tek veya çift kişilik bir oda seçebilir, özel banyolu ve yemekli-yemeksiz seçeneklerle konaklamanızı en rahat ve keyifli biçimde sağlayabilirsiniz.

Öğrenci evleri, birden fazla öğrencinin kendi istek ve amaçlarına uygun olarak birlikte kaldığı bir konaklama türüdür. Maliyet bakımından yurt konaklamasına kıyasla daha uygundur.

Yurtdışı eğitim için öğrencilerimize birçok ülkede ve şehirde güvenli, kaliteli, nezih ve çok değerli bir konaklama deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz. 2022 Çekya Yaz Okulu programlarına katılım için uygunluk ve fiyatlandırma için bültenimize kaydolun.

Yurtdışı yaz okulu için konaklama, öğrenim ücretlerine dahil değildir.

Çekya Yaz Okulları

Çekya Gezilecek Yerler

Çekya'daki yaz kursları sadece akademik başarı ile ilgili değildir. Bu büyüleyici şehrin eşsiz atmosferini deneyimleme ve Çekya’nın en heyecan verici ve önemli yerlerinden bazılarını ziyaret etme fırsatı bulacaksınız.

Çekya’nın eşsiz doğası, yeşil alanların ve doğal güzelliklerin yaygınlığı sayesinde sizi kendine çekiyor. Tarihi yapıların, geleneksel ve modern mimarilerin karması olan şehir ve bölgelerle Çekya sizin için adeta kültürel bir kazanım oluyor.  

Yaz okulu programınız sırasında düzenlenen çeşitli seyahat ve geziler ise bu güzelliklerin tadını çıkarıp eşsiz bir deneyim edinme fırsatı sunuyor. Daha gelişim çağındayken yaşadığınız bu deneyim ile geleceğinize yön vermeniz mümkün hale geliyor.

Farklı ülke ve kültürleri tanımak, kişiye hayatını şekillendirme konusunda büyük bir yardım sunmaktadır çünkü etkileşimde bulunulan çeşitli faktörler, bireyin hayatını nasıl yaşamak istediğine dair bir fikir de sağlamaktadır.

Dolayısıyla, Çekya’da sunulan yaz okullarının çeşitli programları, ülkenin doğasını, iklimini, sosyal yapısını ve ekonomik imkanlarını tanıma imkanı sunarken öğrencinin de henüz hayata dair tam bir fikir ve bilgi birikimi edinme döneminde geleceğini şekillendirme fırsatı tanımaktadır.

Çekya Yaz Okulu Tavsiyeleri

Çekya, yeni insanlarla tanışmak için harika bir yerdir. Çekya Yaz Okulu programları ise yalnızca arkadaş edinmek ve rahat bir ortamda ağınızı oluşturmanıza değil, aynı zamanda yabancı dil öğrenimi ve kültürel etkileşim sayesinde gelecek planlarınızı oluşturmanız için de olanak tanımaktadır.

Dahası, Çekya yaz okulu programı süresince edindiğiniz deneyimler sizin, günümüzün dünyasında bir bireyin sahip olması gereken sosyal, kültürel becerileri edinmenize yardımcı olmakta ve bir dünya vatandaşı olma fırsatı sunmaktadır. Bu sayede, gelecekteki akademik veya mesleki kariyerinizi ne yönde şekillendirmek istediğinizi daha kolay belirleyebileceksiniz.

Çekya yaz okulları hem sınıf içinde hem de sınıf dışında çok çeşitli geçmişlere ve kültürlere sahip öğrencilerle etkileşim kurma şansına sahip olabileceğiniz bir fırsattır. Farklı insanlarla tanışıp sosyal sermayenizi artırabilir ve gelecekte belki de büyük ortaklıklar kurabileceğiniz bir network oluşturabilmenizi sağlamaktadır.  

Çekya Yaz kursları ile çeşitli anlayış ve görüşlerden yararlanacak ve dünyayı kapsayan dostluk ve ağlar oluşturacaksınız.

Çekya Yaz Okulu ile Kendinize Avantaj Sağlayın

Çekya Yaz Okulu ile kendinizi rakiplerinizden ayırın ve çok az kişinin yatırım yapmaya zaman bulabileceği anlamlı ve pratik bir öğrenme deneyimiyle kendi gelişiminizi hızlandırın. Unutmayın, motivasyonunuz ne olursa olsun, Çekya Yaz Okulu ile son derece zenginleştirici bir deneyim edineceksiniz.

Çekya'da yaz kursları ile kendi yaşınızdaki insanlarla tanışın, en iyi eğitmenlerle İngilizce öğrenin ve sizi kariyerinize hazırlamak için tasarlanmış müfredatla bilgilerinizi geliştirin. Çekya'daki yabancı dil maceranız sizi bekliyor.

Çekya Yaz Okulları İçin Endless Abroad ile İletişim Kurun

2022 yılında yurtdışındaki yaz okulu programlarının sizin için uygun olup olmadığını hala merak ediyor olabilirsiniz. Karar vermenize yardımcı olmak için Çekya Yaz Okulları yazımıza göz atın.

Çekya Yaz Okulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için İletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yurtdışı yaz okulu programları, yaz kampları ve daha fazlası için Endless Abroad’un uzman danışman kadrosuyla bir an önce iletişime geçin.

Konaklama, ücretler ve finansman, burslar, kabuller, kariyer hizmetimiz ve daha birçok konuyla ilgili sorularınızın cevaplarını bizimle bulabilirsiniz.

Çekya Yaz Okulu ve Fiyatları

MSM (MSM ACADEMY) MSM Academy, Prag'daki Uluslararası Gençlik Birliği'nin bir parçasıdır. Çek Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı'na kayıtlı, dünyanın dört bir yanından gelen gençleri ortak bir kültürl.. Devamını Gör
İlgili Blog Yazıları
kanada
amerika
england

Çekya Yaz Okulu

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


BAŞVURU FORMU

Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Şişli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 0 333
Mecidiyeköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 995 07 08
Londra Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +44 207636 4052
Azerbaycan Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı +994 12 408 23 03
Kadıköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 949 03 63
Ataşehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (216) 995 07 35
Bakırköy Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 00 07
Beylikdüzü Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (212) 949 06 55
İzmit Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (262) 949 0 200
İzmir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 51
İzmir Mavişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (232) 905 54 60
Ankara Next Level Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 65
Ankara Bilkent Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (312) 949 03 66
Ankara Tunalı Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0312 905 04 05
Bursa Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (224) 473 78 97
Adana Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (322) 905 08 13
Muğla Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (252) 502 3086
Antalya Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 316 97 47
Alanya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı 0 (242) 311 66 89
Denizli Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 02 67
Kahramanmaraş Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (850) 265 0387
Samsun Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (362) 365 00 11
Gaziantep Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı ‎0 (342) 999 18 87
Eskişehir Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı 0 (222) 905 04 05
WHATSAPP
Teklif Al!