Churcill House Summer Vacation

Churcill House Summer Vacation Hakkında

  • Ramsgate'deki Churchill House School, şehir merkezine 10 dakikadan kısa bir yürüme mesafesinde sakin bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Okul, halka açık tenis kortlarına ve limana bakan çekici bir on dokuzuncu yüzyıl meydanındadır. Ana binalar 1814 yılından kalmadır ve modernize edilmiş olmalarına rağmen hala cazibelerini korumaktadır. Geniş ve modern sınıflara sahip okul binalarımızdan birinde meydan boyunca sınıflar ve etkinlikler yapılacaktır. Derslere yakın olan Clubroom'umuz, self-servis restoran, bilardo masası ve akşamları disko ve karaoke gecelerimiz için mekanlardan birisidir.
  • Başlangıç Tarihleri: 21/07, 28/07, 04/08, 11/08, 18/08 veya 16/06, 23/06, 30/06, 07/07, 14/07

 

 

Plajın yanında

Ramsgate'deki ailelerin çoğu yıl boyunca öğrencilerimizi ağırlar ve yeni öğrencileri evlerinde ağırlamak için kullanılırlar. Öğrenciler haftada yedi gün ailenizle birlikte yemek yiyerek, haftada 4 gece okula dayalı akşam aktivitelerine katılarak, haftasonu aileleriyle birlikte çarşamba, cumartesi ve pazar akşamları konaklayabilirler. Bu, aileleri daha iyi tanımalarını sağlar ve doğal bir ortamda konuşma becerilerini geliştirme fırsatı verir. Konaklama birimlerinin çoğu okuldan 20 dakikalık bir yürüyüş mesafesinde (ya da kısa bir otobüs yolculuğu) ve akşam aktivitelerinin sonunda personelimiz genç öğrencileri evlerinde dolaşmaktadır.

DERSE GENEL BAKIŞ

Öğrenciler gelmeden önce çevrimiçi test sistemimiz tarafından test edilir ve benzer becerilere sahip öğrencilerle sınıflandırılır. Öğrenciler en fazla 15 öğrenciden oluşan sınıflarda öğrenirler, ancak ortalama 13 kişi. Hafta boyunca öğrenciler, kelime bilgisi, cümle yapısı, dinleme, konuşma ve daha fazlası gibi alanları keşfettikleri 15 saatlik ders alırlar!

Churchill House Modül Sistemi - Her Pazartesi başlama tarihine sahip 1 hafta modüller

Churchill House'da Avrupa Konseyi Çerçeve Referans (CEFR) seviyelerini A1'den (ilk seviye) C2'ye (çok gelişmiş) kullanıyoruz.artı bir acemi dersi. Bir test ve mülakat sonrasında öğrenciler bu seviyelerden birindeki bir sınıfa yerleştirilir ve ardından haftalık olarak takip edilir

Her öğrencinin ve sınıfın ilerlemesi her hafta çok yakından izlenir ve bir sonraki hafta Çalışma Modülü tarafından karar verilir.

Haftalık Çalışma Modülleri, çeşitli kaynaklara dayanmaktadır; yayınlanmış ders kitapları, özel tasarlanmış heceleröğretmenlerin ve Çalışmalar Direktörünün öğrencilerin daha fazla çalışmaya ihtiyaç duyduklarını düşündükleri alanları içeren bir bilgisayar olan Syllabus BuilderBir sınıfın özellikle mücadele edici göründüğü alanlarda, yani sözlü üretimde yoğun çalışma heceleri.

Öğrencilerin haftalık testleri, Bireysel Gelişim Dersleri (yazılı Öz Değerlendirme kayıtları ile) ve her birinde İlerleme Raporları yazılmıştır.

Bu sistem altında, ilgili ve faydalı materyalleri seçebilir ve her öğrenci için kurslarının her haftasında çalışabiliriz.Öğrencilerin ardışık haftalarda yaptıkları, ne kadar iyi öğrendiklerine ve yapılan çalışmalarda aktif olarak ne kadar iyi kullanabileceklerine dayanır.

Çalışma Modüllerinden yukarı doğru geçiş ve geniş CEFR seviyeleri, bu nedenle, öğrencilerin aktif olarak neler yapabileceği ile yakından ilgilidir.Dilin değerlendirmesini her aşamada öğretmenler ve Çalışmalar Direktörü tarafından yapılır.Kurs sonunda tüm öğrencilere final sonuçlarının yazılı olduğu bir ilerleme raporu ve sürelerini, İngilizce seviyelerini belirten bir Başarı Sertifikası verilir.

Tüm öğrencilerimiz, yalnızca İngilizce dersleriyle değil aynı zamanda etkinlik programı ve geziler yoluyla da konuşulan İngilizcelerini aktive etmeye teşvik edilmektedir. Her öğrenci, yarım gün ve haftada bir tam günlük gezi ile eğlenceli ve eğitim alanlarını ziyaret eder, bu da diğer İngilizlerle etkileşime girmelerini ve İngilizcelerini kullanmalarını sağlar.

 

GEZİLER

Yarım günlük geziler arasında şunlar olabilir: Canterbury, Dover Şatosu, Broadstairs

Tam günlük geziler arasında şunlar olabilir: Londra, Oxford, Cambridge, Leeds Castle

İsteğe bağlı geziler arasında şunlar olabilir: London Eye, Thorpe Parkı, Brighton, Londra Zindanı, Chelsea Futbol Stadyumu, Madame Tussauds

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım