ILSC Dil Okulları – San Francisco

ILSC San Francisco Dil Okulu ticaret bölgesinin kalbi olan Embarcadero Center’da bulunmaktadır. Modern bir binaya sahip olan okul, dünyanın önde gelen alışveriş bölgelerinden biri olan Union Square’e yürüme mesafesindedir ve her türlü toplu taşıma araçlarına kolayca ulaşılabilecek konumdadır. ILSC San Francisco Dil Okulu binasında 15 adet sınıf, bilgisayar laboratuarı, kütüphane ve öğrencilerin zamanlarını geçirebilecekleri dinlenme salonu bulunmaktadır.

ILSC San Francisco Dil Okulu’nda genel İngilizce kurslarının yanı sıra, FCE ve TOEFL sınav hazırlık kursları, İş İngilizcesi ve mesleki İngilizce kursları da verilmektedir. Okul eğitim programlarının yanı sıra günlük aktiviteler ve hafta sonu gezileriyle öğrencilerine pek çok sosyal aktivite de sunmaktadır. Amerikan kültürünü yakından tanımak ve okul dışında pratik yapmak isteyen ILSC San Francisco Dil Okulu öğrencileri için aile yanı konaklama seçeneği sunulmaktadır. Aile yanına ek olarak yurt konaklama alternatifi de mevcuttur.

ILSC Dil Okulları
ILSC Dil Okulları
ILSC ilk dil okulunu 1991 yılında Vancouver’da açmıştır. Dinamik ve kaliteli eğitim programlarıyla, her zaman en iyi teknolojiyi kullanmaya özen göstererek 20 yılı aşkın bir süredir dil eğitimi vermektedir. Okul,…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele