Zoni Dil Okulları – Miami

Kuzey Amerika’da en egzotik, heyecan verici ve tüm yıl boyunca canlı yerlerinden biri olan Miami Beach muhteşem yaz kültürünün tadını çıkarırken İngilizce becerilerini geliştirmek isteyenler için mükemmel bir yerdir. Zoni Miami şubesi tarihi Art Deco bölgesinin kalbinde, beyaz kum ve masmavi suları olan plaja bir adım uzaklıktadır. Arkadaşlarınızla caz barda kulağa hoş gelen sesleri dinleyebilir ya da kaldırım üstü kafelerde insanları izleyerek uzun ve rahatlatıcı bir öğleden sonra geçirin. Geceleri hareketli bar ve klüplerde eğlenin. Şehrin tropikal tadını keşfetmek ya da sahilde bronzlaşırken ders çalışmak isterseniz, Miami Beach herkesi memnun etmek için seçenekleri vardır.

Öğrenciler için sundukları çeşitli ESL kursu seçenekleri Zoni Miami Beach’i kuşkusuz çekici kılar: Amerika’da üniversitede eğitim almak isteyenler için TOEFL ve Cambridge, çalışmayı düşünen öğrenciler için Yoğun İş İngilizcesi, popüler Üstün Kaliteli Yoğun İngilizce Programı (IEP) mümkün olduğunca çabuk bir şekilde tüm yönleriyle İngilizce’sini geliştirmek isteyenler için mevcuttur. Kurslara ek olarak, Disney World, Key West, Everglades gibi yakın yerlere geziler ve okul etkinlikleri düzenlenmektedir. New York bile uçakla sadece iki buçuk saat uzaklıkta haftasonları gidilebilecek bir yerdir!

Zoni Dil Okulları
Zoni Dil Okulları
ZONİ Dil Okulları; Queens, New Jersey, Miami Beach, Londra ve Vancouver gibi birden fazla şehirde dil okullarına sahip ve 1991 yılında kurulmuştur. Miami Beach ACCET tarafından,Vancouver Kanada ise Kanada Dil…
Devamını Oku ve Şubeleri İncele