Dubai Dil Okulları

Dubai Dil Okulları Hakkında

Dubai’de Dil Okulu kapsamında ES Dubai dil okulu ile çalışılmaktadır. Okul Dubai’nin merkezinde Jumeriah Lake Towers’ta yer almaktadır. ES Dubai dil okulunda akıllı tahtalarla donatılmış modern derslikler, ücretsiz internet erişimi, kafeterya, öğrenci salonu ve online kütüphane mevcuttur. Genel İngilizce, IELTS sınavına hazırlık, iş İngilizcesi, İngilizce konuşma kursu, kurumsal eğitim kursu gibi eğitimler çeşitlilik gösterebilmektedir. Okulda eğitim alan öğrenciler, ders sonraları ve hafta sonları okulun düzenlediği sosyal aktivitelere ve gezilere katılabilirler. Müze, hayvanat bahçesi gibi gezilerine katılabilir, Kite Beach’de Sörf yapabilir, çöl safarisi de yapıp o heyecan dolu anı yaşayıp unutulmaz anılarına bir güzel sayfa daha ekleyebilirler.

Dünya’nın çeşitli yerlerinden gelen öğrenciler ile arkadaşlık kurmak, İngilizceyi geliştirmek çeşitli kültürleri öğrenmek mümkündür. Öğretmenlerin, okul yetkililerinin sıcak kanlı yaklaşımları ile eğitiminize kısa sürede adapte olup, gelişiminizi hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Tüm bunların dışında 12 hafta ve üzeri dil okuluna gelen öğrencilerin, haftada 20 saatlik çalışma izni olması, ES Dubai Dil Okulu‘nun tercih edilme nedenlerinden biridir.

 

Bizlere 444 3 660 numaralı hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Dubai Dil Okulları

ES Dubai (Es Dubai) Okul Dubai’nin merkezinde Jumeriah Lake Towers’ta, Mazaya Business Avenue’de yer almaktadır. DEVAMINI GÖR

Yurtdışındaki dil okulları hakkında bilgi almak için
e-bültenimize kayıt olunuz.

Yenilenen arayüzü ve zengin içeriği ile yeni web sitemiz yayında

Hakkımızda
Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım