2016 Fiyatlarıyla, 2017’de Eğitim Al

2016 Fiyatlarıyla, 2017’de Eğitim Al!

Bir yaz daha bitti birçok öğrenci yurtdışında eğitim alarak hedeflerine bir adım daha yaklaşırken bu yazı da geride bırakıp, yurtdışı deneyimini alamayan öğrencilere Endless Aboad yurtdışı eğitimin ve dil okulların güzel bir haberi var.

Bilindiği gibi dil okulları her sene fiyat listelerini yenilemektedir. Bu yenilikle birlikte dil okulları kurs ve konaklama fiyatlarını yıllık olarak artmaktadır. Yeni yılın başlamasıyla birlikte okulların hepsi 2017 fiyatlarına geçecektir.

Teklifimiz, 2017 yılında eğitim almak isteyen öğrencilerimiz için! Yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrenciler 31 Aralık 2016 tarihine kadar kayıt yaptırarak, henüz yeni fiyatlarına geçmemiş okulların 2016 fiyatlarıyla kayıt olabilirler. Böylelikle öğrenciler istedikleri ülkede daha ekonomik bir şekilde dil eğitimlerini alabilir ve konaklayabilirler. Okulların var olan promosyonlarından da yararlanıldığında öğrenciler toplamda %35’e varan bir tasarruf edebilirler.

Daha detaylı bilgilendirme için eğitim danışmanlarımızla iletişime geçebilir size en uygun eğitimi nerede alabileceğinizi ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz.