Endless Abroad Liderlik Kampı

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık, bu yıl da üniversite liderlerine Türkiye’nin en gözde tatil yerlerinden biri olan Bodrum’da eğitimler, deniz, kum ve güneş eşliğinde keyifli bir kamp sundu.

endlesscamp31

2000’e yakın üniversite öğrencisinin başvurusu arasından seçim sürecindeki aşamaları başarıyla tamamlayan 45 üniversite lideri için 5-7 Eylül tarihlerinde, 5 yıldızlı Bodrum Kervansaray Otel’de Endless Abroad Üniversite Liderleri Eğitim ve Oryantasyon Kampı gerçekleştirildi. Kampta şirketin kurumsal yapısıyla beraber yıl boyu sürdürülecek çalışmalara ilişkin yol haritası belirlendi. Ayrıca Endless Academy lansmanı gerçekleştirildi. İngilizce öğrenmenin yenilikçi, pratik ve modern yolu olan Endaca’ya gösterilen ilgi ve katılımcıların görüşleri, Endaca’nın uluslararası düzeyde başarılı bir grafik çizeceğinin sinyalini verdi.

Kampta Endless Abroad Merkez Ofisi, Londra Ofisi ve Denizli Ofisi’nden yöneticiler üniversite liderleri ile buluştu. Ayrıca Oxford House College, London School of Commerce, ISIS ve ACE Malta yetkilileri kampa dahil olarak genç girişimcilere başarı ve tecrübelerini aktardılar, yurt dışında eğitim imkanlarından ve fırsatlarından bahsettiler. OHC Tüm Ülkeler Satış Müdürü Don KAUFFMAN ve LSC Türkiye Direktörü Kerem ÖZİŞ’in sunumları ve liderler ile olan samimi iletişimleri, geleceği parlak iş adamı adaylarının oldukça verimli ve bilgilendirici bir süreç geçirmelerini sağladı.

Endless Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Genel Müdür Gökmen ÖZDEMİR, liderlik sürecinde Endless Abroad’a gösterilen ilginin her geçen yıl arttığını, ayrıca geçen senelerde yaptıkları çalışmaların olumlu sonuçlanmasının da üniversite liderleri açısından pozitif etki yarattığını dile getirdi. Gökmen Bey sözlerine şöyle devam etti;

“Geçen sene birlikte çalıştığımız birçok genç arkadaşımız yurt dışı tecrübesini deneyimledi. Şuanda dil okulu, work and travel, staj ya da yüksek lisans için yurt dışında bulunan 14 genç arkadaşımız maalesef kampımıza katılamadılar. Yıl içerisinde gidip gelen öğrencilerimiz de bulunuyor. Öğrencilerin yurt dışı eğitime bakış açıları ve bu doğrultuda bilinçli hareket etmeleri bizleri memnun ediyor. Günümüzde eğitim bazında ülke sınırları bulunmuyor. Yurt dışında eğitim almak, dil öğrenmek, akademik kariyer yapmak artık zor değil. Biz de öğrenci arkadaşlarımızı bu imkanlar ve fırsatlar hakkında bilgilendirmeyi kendimize misyon edindik. Bu sebeple Türkiye’de 50’nin üzerinde üniversitede temsilciliğimiz ve liderimiz bulunuyor. Yıl içerisinde en az 30 farklı üniversitede seminer organize etmeyi planlıyoruz. Yanı sıra sosyal sorumluluk projeleri de dahil olmak üzere farklı projelerimiz mevcut. Genç arkadaşların bizleri takip etmesini öneriyorum…”

Kamp süresince liderler, şirket ve hizmet yelpazesi hakkında aldıkları faydalı bilgiler dışında birçok konuda tecrübe sahibi olduklarını, samimi, uzun ve içten arkadaşlık bağları kurduklarını belirttiler. Endless Abroad Ailesi olarak oluşan takım ruhu ise tüm ekibin motivasyonunu artırdı.

Kampa dair tüm fotoğraf ve videolar www.endlessabroad.com.tr internet sitesinde yayınlandı. Gelecek sene yapılacak olan kampa ve Endless Abroad ailesine katılmak isteyen üniversite öğrencileri ise www.universitelideri.com internet sitesini ziyaret edebilirler.

Basın bülteni dosyasını indirmek için tıklayınız.