Hazırlık Eğitimi’ni Yurtdışında Al

HAZIRLIK EĞİTİMİ’Nİ YURTDIŞINDA AL

DAHA EKONOMİK, DAHA HIZLI, DAHA VERİMLİ DİL ÖĞREN!

Öğrencilerimizin Türkiye’deki üniversitelerde göreceği 1 yıllık (2 dönem) veya 1 dönemlik İngilizce Hazırlık Eğitimini yurt dışında almasını sağlayan programdır.

Türkiye’de bulunan üniversitelerin büyük bir çoğunluğu, öğrencilerin bölümlerine göre hazırlık eğitimini zorunlu hale getirmektedir.  Türkiye’de yeterince pratik yapamayan öğrenciler, İngilizce’yi basit ve temel düzeyde öğrenmektedirler. Bu seviye ile; bölümde, sosyal hayatta ya da gelecek planlarında yeterli olmamaktadır.

Yurtdışında Hazırlık Programı, en kısa tanımıyla, Türkiye’deki 1 yıllık İngilizce hazırlık programının yurt dışında okunmasıdır. En büyük avantajı ise, yurt dışında eğitim alma masraflarının, Türkiye’de eğitim alma masraflarıyla yaklaşık olarak eşit olmasıdır. Hatta bazı özel üniversiteler ile kıyaslandığında, Polonya, Ukrayna, Macaristan gibi ülkelerde  alınacak yurtdışı eğitiminin  daha uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Öğrenciler 1 yıl hazırlık eğitimini yurtdışında tamamladıktan sonra Türkiye’ye dönüp bölümlerine başlayabilir, eğitimlerine kaldıkları yerden devam edebililer ya da isterlerse üniversite eğitimine yurtdışında devam edebilirler

Detaylı bilgi için size en yakın ofisimize gidebilir ya da 444 3 660 hatlı numaradan bize ulaşabilirsiniz.