EC & PWC Robotic and Coding Yaz Kampı

:school Hakkında

  • Bilim, Kodlama ve Robotik Programından Yaratıcı Düşünmeye kadar 6 farklı inovatif programa ek olarak öğrencilerin anadili ingilizce olan öğretmenlerden ingilizce dersi aldığı, Malta'nın mükemmel havası ile deniz ve güneşin de tadını çıkaracakları bir programdır. Her Buluş Kampı, yaratıcı alanlardaki ve fikir üretme oturumlarının yanı sıra belirli alanlara odaklanan teknoloji becerilerinden oluşan oturumlardan oluşur. Tüm oturumlar boyunca, öğrenciler takım halinde çalışacak ve İngilizce kullanarak birbirleriyle iletişim kurmaya teşvik edilecektir.
  • Neden Bu Porgramı Seçmelisiniz? Fikirlerin buluşlara, ürünlere ve teknolojiye nasıl dönüştüğünü daha iyi anlamak isteyen öğrencilere yönelik yaşa uygun yaratıcı teknoloji oturumlarıyla donatılmış olan bu kamp PWC tarafından ortaklaşa gerçekleştirilmektedir. Bu oturumlar sırasında öğrenciler bilimsel kavramlar ve her gün kullandığımız teknolojinin eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde geliştirmeye nasıl yardımcı olduklarını öğreneceklerdir
  • Varış Tarihleri: 01, 08, 15, 22.07.2019
  • 8 - 17 Yaş
  • FELTOM Onaylı Eğitim Sertifikası

 

 

SUNULAN PROGRAMLAR

Yurt dışında Yaz Okulu deneyimi birçok öğrencinin ilk yurt dışı eğitim deneyimi yaşamasınısağlamakla birlikte öğrencilerin kişisel gelişim ve becerilerine oldukça büyük katkı sağlamaktadır.Öğrenciler Haziran ayından başlayarak Ağustos aynı sonuna kadar Yurt dışında Yaz Okuluprogramlarına her hafta başlayabilmektedir.

EC & PWC Robotic and Coding Yaz Kampı

hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız başvuru formunu doldurun!


Yurtdışındaki Tüm Dil Okullarımız

Yurtdışı eğitimleri hakkında bilgi almak için

e-bültenimize kayıt olunuz.

Web sitemizde size en iyi deneyimi sunmak için çerezleri kullanıyoruz. Anladım